Skip to main content

nove vijesti iz GTA IV

Više
15 godina 4 mjeseci ago #32781 od zwer
Replied by zwer on topic nove vijesti iz GTA IV

faceremover napisao: times cheated


713....hehehe...nećemo tako igrati....i busted-0?????


bas sma ja to za cheatove htio prokomentirat, vidit ces za pola god kad ja dodem do kraja bez ijednog cheata...

pola god sam napisao jer vec 2 tj uopce nisam pokrenuo igru...

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 4 mjeseci ago #32783 od ne0
Replied by ne0 on topic nove vijesti iz GTA IV
negdje do 50% igre nisam koristio sifre,,, onda mi se vise nije dalo a htio sam zavrsit pricu jer znam ako je prestanem igrat vise nikad necu zavrsit glavne misije... ono upalit cu je tu i tamo za malo radit pizdarije :) ali nista ozbiljnije igrat...

Najvise sam koristio sifru za auto... neki sportski tak da sam se brze kretao po gradu.... i onda kad ga slupam i skrsim skroz onda izadjem van i novi se stvori pred menom sjedni-pali-vozi :)

Ma u zadnje vrijeme nest ni nemam bas previse zivaca za igre, neznam sta mi je valjda neka kriza gejmerskog indetiteta hehe tako da sam u neku ruku i sretan sta sam presao glavnu pricu i necu vise tolko igrat gta!

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 4 mjeseci ago #32943 od ne0
Replied by ne0 on topic nove vijesti iz GTA IV
ovako.... khm grrrhhhhm

napravio sam fatalnu pogresku u igri! igrao so po zivotnom vlastitom instiktu i pravdi a ne po igri....

kad na cca 60% igre dodete do misije gdje vam se nudi da opet radite za rusku mafiju pod vodstvom Dimitria pristanite,,, jer ako ga ubijete glavna prica igre ce vam zavrsiti na 63,5% igre ko meni budali! A nisam snimio prije te misije sto znaci da sam POPUSIO ili mogu ici igrati iz pocetka,, hm daaaaa :)
ako je netko slucajno dosao do 50% igre da mi posalje save-game? :)

Znaci taj Dimitrij vas je izdao i htio ubiti vaseg bratica Romana,, zapalio stan i unistio Romanov posao... ALIII da bi vam igra duze trajala i opcenito zabava napominjem prihvatite posao s njim i tak i tak ce na kraju dobit metak u CELENDARU :)

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 4 mjeseci ago #32944 od loklar
Replied by loklar on topic nove vijesti iz GTA IV

GhostRider napisao: ovako.... khm grrrhhhhm

napravio sam fatalnu pogresku u igri! igrao so po zivotnom vlastitom instiktu i pravdi a ne po igri....

kad na cca 60% igre dodete do misije gdje vam se nudi da opet radite za rusku mafiju pod vodstvom Dimitria pristanite,,, jer ako ga ubijete glavna prica igre ce vam zavrsiti na 63,5% igre ko meni budali! A nisam snimio prije te misije sto znaci da sam POPUSIO ili mogu ici igrati iz pocetka,, hm daaaaa :)
ako je netko slucajno dosao do 50% igre da mi posalje save-game? :)

Znaci taj Dimitrij vas je izdao i htio ubiti vaseg bratica Romana,, zapalio stan i unistio Romanov posao... ALIII da bi vam igra duze trajala i opcenito zabava napominjem prihvatite posao s njim i tak i tak ce na kraju dobit metak u CELENDARU :)


E jebga, neki dan ga ubio. :D

Oj rakijo rako, ja te volim jako
A ti mene rako, u jarak polako.

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 3 mjeseci ago #33167 od metak
Replied by metak on topic nove vijesti iz GTA IV
meni je ova igra jedna najveca glupost koju su ikad mogli napravit
svi nastavci su katastrofa sry kome smeta

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 3 mjeseci ago #33178 od ne0
Replied by ne0 on topic nove vijesti iz GTA IV
meni ne smeta, al kad nesto tako odlucno tvrdis onda si trebao i dati par cvrstih komentara!! ili ti ga jos bolje konstantacija :P
dali si uopce igrao koji dio? 1dan?dva?tri? ili pet min?

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.872 sekundi
Pokreće Kunena Forum