Skip to main content

Airsoft...

Više
14 godina 1 tjedan ago #40913 od razor
Replied by razor on topic Airsoft...

Blento napisao: sta ce ti kolica Ivana?..nek ga šćepan nosa okolo..;)

..u svakom slucaju ja sam u igri.....;)


ćuti

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 6 dana ago #40915 od ne0
Replied by ne0 on topic Airsoft...

razor napisao: Pa mozda se netko navuce na ljeto....kao sto sam reko, planiram skupit nesto pusaka da se mozemo pucat na proslavi...bar 4 vs 4.

Airsoft nije ovisan o vremenskim uvjetima to znaš i sam. Može se igrati i po zimi i po ljeti, ...

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 6 dana ago #40917 od razor
Replied by razor on topic Airsoft...

Ne0 napisao:

razor napisao: Pa mozda se netko navuce na ljeto....kao sto sam reko, planiram skupit nesto pusaka da se mozemo pucat na proslavi...bar 4 vs 4.

Airsoft nije ovisan o vremenskim uvjetima to znaš i sam. Može se igrati i po zimi i po ljeti, ...


Ja pricam o tome kako pokusavam nabavit puske za ljetnu festu a on se pravi da je Zoran Vakula.

Nije ni cudo da pisem dugacke postove koje svi tako mrzite jer se uvjek nadje neki Neo koj nesto krivo shvati, pa onda moras tipkat dva put....

Znaci da pojasnim svoj ocito, prekratak post:
Duže objašnjenje->
Smisao posta nije bila ta da se ceka ljeto da se moze igrat airsoft, vec je smisao bila ta da se ceka festa koja je, eto na ljeto (a mogla je biti i na zimu, ili jesen, a bogami i na proljece), za koju bi ja pokusao nabaviti puske (nikako puske koja rade sao po ljeti vec te iste puske rade i po zimi), a tu tezu (moguceg nabavljanja pusaka) sam povezao sa mogucnoscu da se netko iz klana navuce na air, pa da dobijemo jos koj replay na ovu temu, ili cak da oformimo mozebitan tim.

Tko je shvatio ovo gore, neteba citat dalje.

Krace objasnjenje->
Nemamo puske->ja pokusavam nabavit puske->dobra prilika za pucanje je ljetna festa->ja pokusavam nabavit puske za ljetnu festu->ako cemo pucat na ljetnoj festi mozda se netko i navuce na cijelu ideju

Programersko objasnjenje:

$puske->available = pitaj_prijatelje($lovro_i_ostali)
$festa->vrijeme_odrzavanja = "Na ljeto";
if($puske->available == TRUE){
$pucanje_na_festi = TRUE;
foreach($ctn_member as $member){
if($member->zainteresiranost == "svidja mu se air" && $member->financije == "ima novaca"){
$ctn_airsoft_tim++;
}
}
}

Nadam se da je ovo pojasnilo sve moguce nepoznanice i nedoumice oko mog posta vezanog uz CTN, Airsoft, puške i vremenska doba.

:lol: :lol: :lol: :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 6 dana ago #40919 od ne0
Replied by ne0 on topic Airsoft...
Smiri živce, previše si napet!!

Nisi ni ti shvatio što sam ja htio reći no tak svejedno :salut: jer izgleda ja previše očekujem.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 6 dana ago #40920 od rudlava
Replied by rudlava on topic Airsoft...
nejo nisi shvatio da ctn-ovce treba bicem naganjat da se pomaknu sa tocke? :)

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 6 dana ago #40921 od razor
Replied by razor on topic Airsoft...
Ti se meni cinis malo napet :lol:

No, ak stavrno hoces nesto pokrenut, najbolje bi bilo naci neki AS klub koj je voljan iznajmiti puske, i onda se skupit umjesto jedne npr. nedjeljne kave i otic pucat, a onda vidjet kog zanima a kog ne.
Skroz razumijem ekipu koja suti i cita ovo...nisu probali, cini im se to malo sve prekomplicirano, ili da mozda zahtjeva previse slobodnog vremena. Ista stavr je bila i kod mene...izgledalo mi je sve to cool, al nikako napravit onaj prvi korak.
Nakon sto su me dovukli na teren skoro na silu, ljubav je pala na prvi pogled.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.384 sekundi
Pokreće Kunena Forum