Skip to main content

Airsoft...

Više
13 godina 11 mjeseci ago #41441 od razor
Replied by razor on topic Airsoft...
Ok, postavio sam ovo pitanje na razno raznim mjestima pa da postavim onda i ovdje za sve koji mozda nalete na ovu temu....
Dali netko zna klub/pojedince/pojedinca, koj bi mogao rentati 8 pusaka bilokoje vrste/kvalitete na 2 dana i koji bi bili uvjeti za to.

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 11 mjeseci ago #41446 od blento
Replied by blento on topic Airsoft...
jel primate nove clanove u klub?..;)

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 11 mjeseci ago #41447 od WarDog
Replied by WarDog on topic Airsoft...

Blento napisao: jel primate nove clanove u klub?..;)


Primamo ali kao što vidim regao si se na našu stranicu pa možeš tamo saznati više stvari

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 11 mjeseci ago #41448 od WarDog
Replied by WarDog on topic Airsoft...

razor napisao: Ok, postavio sam ovo pitanje na razno raznim mjestima pa da postavim onda i ovdje za sve koji mozda nalete na ovu temu....
Dali netko zna klub/pojedince/pojedinca, koj bi mogao rentati 8 pusaka bilokoje vrste/kvalitete na 2 dana i koji bi bili uvjeti za to.


Malo koji klub ima toliko pušaka kao klupske, ako i imaju onda rentaju iste otprilike za 100 kn po komadu i na par sati, neznam za dane.Ne žele svi rentati svoje osobne replike jer su u njih najvjerojatnije u njih uložili podosta novca. Ali svakako probaj u paintball klubu guerila u Zagrebu
www.paintball.hr/ nazovi i raspitaj se.

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 10 mjeseci ago #41458 od rudlava
Replied by rudlava on topic Airsoft...
nista pozovemo 8 najzgodnijih frajera iz tvog saveza da dodu na rockas CTN- a, ponesu puske sa sobom iznajme nam ih na 2-3 sata , a dok se mi igramo oni klopaju, piji i kupaju u kupi( posto je festa van ZG-a :)


sretni moji decki a bome sretna i ja :)

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 10 mjeseci ago #41459 od WarDog
Replied by WarDog on topic Airsoft...

Rudlava napisao: nista pozovemo 8 najzgodnijih frajera iz tvog saveza da dodu na rockas CTN- a, ponesu puske sa sobom iznajme nam ih na 2-3 sata , a dok se mi igramo oni klopaju, piji i kupaju u kupi( posto je festa van ZG-a :)


sretni moji decki a bome sretna i ja :)


Niš ne košta da probaš s pozivom www.airsoft-kobra.com

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.511 sekundi
Pokreće Kunena Forum