Skip to main content

Airsoft...

Više
14 godina 2 tjedana ago #40964 od loklar
Replied by loklar on topic Airsoft...

razor napisao: Sta ce ti onda ako ga mozes duzit i pucat tako i onako. Sjecam se da je stari puco skoro sve do penzije.


Ne mozes pucati tako i onako... imaš 3 probna i 5 bodujućih.
Ah, teško ću vama nešto objasniti ovako.
Uz gemišt vam pojasnim neke stvari.

Oj rakijo rako, ja te volim jako
A ti mene rako, u jarak polako.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 2 tjedana ago #40965 od loklar
Replied by loklar on topic Airsoft...

Blento napisao:

razor napisao: Sta ce ti onda ako ga mozes duzit i pucat tako i onako. Sjecam se da je stari puco skoro sve do penzije.



to sam i ja htio reci...no onda sam ipak odustao od slanja posta...;)


Loki..da ga jebes..nema toga sto djeca nece pronaci...osim ak kupiš sef za oružje sa šifrom i znaš ga samo ti i tvoja supruga......a to je jos par tisuca kuna..;)


Koliko imaš policajaca i vojnika + branitelja koji imaju oružje i koliko je njih imalo problema s djeca-oružje? Mali broj njih i to su oni koji nisu poduzeli osnovne mjere osiguranja oružja.
A supruga ne može znati šifru sefa... Svašta i ti pričaš Blento! :lol:

Oj rakijo rako, ja te volim jako
A ti mene rako, u jarak polako.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 tjedan ago #40981 od ne0
Replied by ne0 on topic Airsoft...

Mrgud napisao:

Ne0 napisao: Iz ljubavi prema oruzju! Mozda glupo zvuci kako mozes volit nesto sta moze ubit!?!?? Neki ljudi jednostavno vole takve stvari i mozda ih nikad ne bi ni upotrijebili ali jednostavno vole oruzje.

Ja bi recimo volio imat jednu zbirku oruzja ali za to treba pozamasna svota novaca i uvjeti za tako nesto drzat, mjesto-prostor-a i da bude u skladu sa zakonom, itd.itd.


stavi ju (zbirku) na desktop :mrgreen:


Nema mjesta, zauzeto motorom :mrgreen: .

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 tjedan ago #40982 od blento
Replied by blento on topic Airsoft...

loklar napisao:
Koliko imaš policajaca i vojnika + branitelja koji imaju oružje i koliko je njih imalo problema s djeca-oružje? Mali broj njih i to su oni koji nisu poduzeli osnovne mjere osiguranja oružja.
A supruga ne može znati šifru sefa... Svašta i ti pričaš Blento! :lol:


meni je susjed poginuo ..jer su se klinci igrali sa oruzjem...pa je on nastradao....tak da....sad pušem i na hladno...

no negdje sam citao (samo da nađem link)...da statistički ljudi sami više ginu od svog oruzja..nego sto im pomaze u prvobitnoj namjeni - zastita od lopova i sl...

da bih ja volio imati neku pljucu..da...no iskreno da imam djecu bilo bi me strah....a mozda bi me bilo i strah samog sebe...jer da meni netko dirne voljene...mozda bih u trenutku neuracunljivosti napravio sranje...

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 tjedan ago #41027 od razor
Replied by razor on topic Airsoft...
Da se vratimo na temu...
Evo nekih novih slika od Lovre:

www.facebook.com/album.php?aid=5 ... 965d0d40e0

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 11 mjeseci ago #41439 od WarDog
Replied by WarDog on topic Airsoft...
Nisam previše čitao sve komentare, Airsoftom se bavim oko2 godine i predsjednik sam kluba www.airsoft-kobra.com (nick WarDog), stvar je zabimljiva i nije jeftina, jedan od uvjeta je punoljetnost, dosta stvari možete saznati na stranicama saveza www.airsoft-hrvatska.com/forum/ (nick SilentKnight). Ako tko treba informacije ili pomoć oko istog javite se na PM.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.563 sekundi
Pokreće Kunena Forum