Skip to main content

Airsoft...

Više
14 godina 2 tjedana ago #40950 od loklar
Replied by loklar on topic Airsoft...

Blento napisao: jeb ga Loki...svatko bi tu pljucu trebao imati ..;) ..dobro ajd ne bash trebao..ali volio ..svakako...

no ste ces s tim raditi?..jednom godisnje otici u streljanu..ili cekati da ti se djeca pobiju iz igre?...

ionako je dokazano da vecina oruzja zapravo ne posluzi svrsi (obrana od lopova)...vec kad djeca nadju tako nesto...moze biti sranja....


Blento, ja idem 3-4 puta godišnje po službenoj dužnosti u streljanu i dužim hs-9.
Zašto misliš da bih dopustio dijeci pristup? Nakon 16 godina staža o čemu mi tu razgovaramo??
Pa nisam ti ja klinac s pračkom jebemu babu. :lol:

E Blento baš me nekad iznenadiš kad več mislim da me ne možeš više iznenaditi. :shock:

Oj rakijo rako, ja te volim jako
A ti mene rako, u jarak polako.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 2 tjedana ago #40952 od razor
Replied by razor on topic Airsoft...
Sta ce ti onda ako ga mozes duzit i pucat tako i onako. Sjecam se da je stari puco skoro sve do penzije.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 2 tjedana ago #40953 od blento
Replied by blento on topic Airsoft...

razor napisao: Sta ce ti onda ako ga mozes duzit i pucat tako i onako. Sjecam se da je stari puco skoro sve do penzije.



to sam i ja htio reci...no onda sam ipak odustao od slanja posta...;)


Loki..da ga jebes..nema toga sto djeca nece pronaci...osim ak kupiš sef za oružje sa šifrom i znaš ga samo ti i tvoja supruga......a to je jos par tisuca kuna..;)

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 2 tjedana ago #40958 od razor
Replied by razor on topic Airsoft...
No dobro, necmeo sad ulaziti u rasprave o oruzju u kuci i djeci...poanta je bila, ako ga vec mozes koristit za besplatno, cemu davat novce :thumleft:

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 2 tjedana ago #40959 od ne0
Replied by ne0 on topic Airsoft...
Iz ljubavi prema oruzju! Mozda glupo zvuci kako mozes volit nesto sta moze ubit!?!?? Neki ljudi jednostavno vole takve stvari i mozda ih nikad ne bi ni upotrijebili ali jednostavno vole oruzje.

Ja bi recimo volio imat jednu zbirku oruzja ali za to treba pozamasna svota novaca i uvjeti za tako nesto drzat, mjesto-prostor-a i da bude u skladu sa zakonom, itd.itd.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 2 tjedana ago #40962 od mrgud
Replied by mrgud on topic Airsoft...

Ne0 napisao: Iz ljubavi prema oruzju! Mozda glupo zvuci kako mozes volit nesto sta moze ubit!?!?? Neki ljudi jednostavno vole takve stvari i mozda ih nikad ne bi ni upotrijebili ali jednostavno vole oruzje.

Ja bi recimo volio imat jednu zbirku oruzja ali za to treba pozamasna svota novaca i uvjeti za tako nesto drzat, mjesto-prostor-a i da bude u skladu sa zakonom, itd.itd.


stavi ju (zbirku) na desktop :mrgreen:

mess with the best, die like the rest

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.515 sekundi
Pokreće Kunena Forum