Skip to main content

Airsoft...

Više
14 godina 1 tjedan ago #40892 od razor
Replied by razor on topic Airsoft...
Ha jebat ga, nije bas da se radi o parsto kuna....cak i to je problem u trenutnoj situaciji...

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 tjedan ago #40898 od ne0
Replied by ne0 on topic Airsoft...

razor napisao: Ha jebat ga, nije bas da se radi o parsto kuna....cak i to je problem u trenutnoj situaciji...

Znam da je situacija takva kakva je. Nije ni meni bajno i sjajno. Ja bi to uzeo na 6 rata ili tako nesto pa nekak mi je lakste to otplatit nego dat lovu odjednom.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 tjedan ago #40899 od rudlava
Replied by rudlava on topic Airsoft...
da nisam turdna i da nemoramo sad razmislajt o kindicu, kolicima itd kupila bi ja njemu pusku bez razmisljanja, ionako bi mi dobro doslo da ode malo van :)

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 tjedan ago #40908 od ne0
Replied by ne0 on topic Airsoft...
Sve pet samo reno četri :thumleft: imate vi važnijih stvari trenutno u životu :thumleft: . Ja vas u potpunosti razumijem. Ali ovaj KLAN sačinjava još podosta ljudi koji prstom ne mogu mrdnut. Kolko ljudi ima? da se ne može bar 5 skupit za airsoft team. Sumljam da baš svi nemaju novaca i da baš nikoga to ne interesira. Jer ko to proba jednom totalno se zarazi. Ostali bi se mogli priključiti kad bi im mogučnosti to dopustile :salut: .

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 tjedan ago #40910 od razor
Replied by razor on topic Airsoft...
Pa mozda se netko navuce na ljeto....kao sto sam reko, planiram skupit nesto pusaka da se mozemo pucat na proslavi...bar 4 vs 4.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 tjedan ago #40912 od blento
Replied by blento on topic Airsoft...
sta ce ti kolica Ivana?..nek ga šćepan nosa okolo..;)

..u svakom slucaju ja sam u igri.....;)

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.384 sekundi
Pokreće Kunena Forum