Skip to main content

Moj komp :D

Više
15 godina 8 mjeseci ago #28465 od rudlava
Replied by rudlava on topic Moj komp :D
i to ti je decko :(

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 8 mjeseci ago #28467 od rudlava
Replied by rudlava on topic Moj komp :D
i da tipkovnica mi neradi najbolje, strgala se, pa sad za kaznu kupi istu kakvu ima Darkome :(

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 8 mjeseci ago #28483 od firefly
Replied by firefly on topic Moj komp :D
LOL!!! Ciji tata ima veceg...... moje kampersko mjesto!

EDIT:cisto da ekipa neterba klikat...


jedna masina bazirana na nekoj sitnoj X38 ploci pogonjena sa QX9770 (nisam siguran da ga jos ima u prodaji), bezze XFX8800GT AlphaDog XXXedition, neka patriotova memorija PC8500 1066MHz OC@1200MHz, 3x Seagate Barracuda 750GB sata2 sa vertikalnim zapisom, neka Fortron Epsilon napojna od nesto sitno Watta, OCZ Vanquisher hladi tu kantu od procesora i naravno XFI extreme music sa nekim bezze surround sluskama, prateca oprema samo logitech (2x G15 i G5) na malom monitoru Asus 22" ..

druga masina bazirana na nekoj eVGA 780i ploci pogonjenoj sa QX9650 plus neki OCZ platinum koji je isto sa 1066 na 1200MHz, Zalman 9700 na cpu da ga hladi, 4870 gura grafiku plus neki seagate diskovi isto ne znam tacno koliko tu imam uz samsungov 940N bezze monitor i OCZ gameXstream napajanje sa nesto malo vise watta, logitecha sam vec naveo gore, dok sve to pjeva takodje na XFI extreme music i naravno obadvije masine potrpane u neka thermaltake supertower kucista....

mislim da pored ovoga ova treca masina nije vrijedna spomena!?





ali ipak sve cestitke sluzavom za najorginalniju jazbinu!!!

druže... život je bitka.. i nije za dušu meku... ostani uz mene i puni mi redenik... jer neprijatelj prelazi rijeku... neprijatelj prelazi rijeku......

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 8 mjeseci ago #28487 od rudlava
Replied by rudlava on topic Moj komp :D
FiReFlY- fulo si temu, ovdje se hvake ljudi sa oruzjem a ne sa kompovima :P :twisted:

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 8 mjeseci ago #28488 od razor
Replied by razor on topic Moj komp :D
Vidim pici se Ogame? Jel to stara slika il ga jos uvjek igras? Ako igras, jesi na BA verziji i koj Uni? 1? 2? nesto od ovih "novijih"?

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 8 mjeseci ago #28504 od firefly
Replied by firefly on topic Moj komp :D
to sam sinoc slikao kad sam citao forum... a da igram ogame na .org uni 10, 25 i 27....

oruzje..

ne da mi se otkopavat tenk iz dvorista! :D

druže... život je bitka.. i nije za dušu meku... ostani uz mene i puni mi redenik... jer neprijatelj prelazi rijeku... neprijatelj prelazi rijeku......

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.766 sekundi
Pokreće Kunena Forum