Skip to main content

Moj komp :D

Više
15 godina 8 mjeseci ago #28555 od zwer
Replied by zwer on topic Moj komp :D
OHO, pa stigla je konkurencija sa kompovima... hehe...

pa eto, da i ja svoju pilu i jazbinu pokazem...

kuciste coolermaster stacker, ploca abit quadGT X38, ram 2×2GB Corsair DHX 800 mhz (njih imam u planu rijesit i stavit mushkin), cpu Q6600 G0 i zalman 9000 led, napajanje Corsair VX550, vga 2× radeon 3870 oc sa zalmanima, hdd baracuda 500 gb, monitor LG 22", tipk G15, miš G9, slušalice Logitech Digital Precision gaming... zvucna bila X-Fi Fatal1ty FPS, danas mi bas dolazi X-Fi Elite PRO... max oc cpu @ 4116 MHz!

[img
[img
[img

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 8 mjeseci ago #28559 od rudlava
Replied by rudlava on topic Moj komp :D
jao jao, stol od sluzavog je mala beba nasprem tvog Zwer, majko mila oces da ti ja dodem obrisat prasinu? :twisted: :twisted: :twisted:

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 8 mjeseci ago #28562 od firefly
Replied by firefly on topic Moj komp :D

zwer napisao: cpu Q6600 G0 i zalman 9000 led-max oc cpu @ 4116 MHz!


zivo me zanima kako si ga uspio baciti na 4,1GHz kad je 3,8 maximalni stabilni clock koji je svijet uspio postici... ako ti nije sta baci mi CPU-Z fakat me zanima

zwer napisao: slušalice Logitech Digital Precision gaming


steta sto su USB, osim ako nisi uspio pronaci negdje sa 3,5mm konektorima

zwer napisao: vga 2× radeon 3870 oc sa zalmanima


steta sto CrossX jos uvijek ne radi kako bog zapovjeda! Imam 2 Sapphira ista koja smjesno jadno rade u CrossX

cestitke za zvuk mada ne znam sto ce ti osim ako se ne bavis nesto kao poluprofesionalno zvukom....

BTW sto se memorije tice... razmisli i o Patriotu... module koje imam cak mogu dostici i 1333MHz s tim da su onda malo vruci ali rade stabilno... Kingstona HyperX zaobidji al skroz.. na stocku radi extra dok ne da ni MHz da ga clockas (provjereno)

druže... život je bitka.. i nije za dušu meku... ostani uz mene i puni mi redenik... jer neprijatelj prelazi rijeku... neprijatelj prelazi rijeku......

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 8 mjeseci ago #28563 od firefly
Replied by firefly on topic Moj komp :D
kako sam se sad nacito foruma, pa cak i gurno svoj q6600 u masinu koji je vec poceo da cvrci od dizanja napona, ja mislim da si ti oborio svjetski rekord u OCu Q6600 sto ti ne bi bilo lose poslati Intelu mozda dobijes koji cpu gratis kao i ja te ti jos ponude beta testiranje njihovih procesora sto je jako lijep posao....

razmisli o tome!

druže... život je bitka.. i nije za dušu meku... ostani uz mene i puni mi redenik... jer neprijatelj prelazi rijeku... neprijatelj prelazi rijeku......

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 8 mjeseci ago #28564 od jopke
Replied by jopke on topic Moj komp :D

FiReFlY napisao: kako sam se sad nacito foruma, pa cak i gurno svoj q6600 u masinu koji je vec poceo da cvrci od dizanja napona, ja mislim da si ti oborio svjetski rekord u OCu Q6600 sto ti ne bi bilo lose poslati Intelu mozda dobijes koji cpu gratis kao i ja te ti jos ponude beta testiranje njihovih procesora sto je jako lijep posao....

razmisli o tome!


lol ili jednostavnije objasnjenje da zwer mulja?:)



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 8 mjeseci ago #28566 od rudlava
Replied by rudlava on topic Moj komp :D
hmmma mozda ono nije zmazan stol, mozda je samo zguljen ....hmmm..... :?: :roll: 8*) 8O :twisted: :P

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.511 sekundi
Pokreće Kunena Forum