Skip to main content

Moj komp :D

Više
15 godina 8 mjeseci ago #28580 od firefly
Replied by firefly on topic Moj komp :D
imas li ti msn da ne smaramo ljude po forumu?

druže... život je bitka.. i nije za dušu meku... ostani uz mene i puni mi redenik... jer neprijatelj prelazi rijeku... neprijatelj prelazi rijeku......

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 8 mjeseci ago #28581 od crazy_chrisss
Replied by crazy_chrisss on topic Moj komp :D

zwer napisao: ugl, ono di je testirano, kad je radio, pogledaj cpuz report, memorija je bila crucial ballistix tracer 2×1gb a sad imam corsair 2×2gb i sad vise neide cpu tak visoko... voltaza cpu-a je bila 1.67V sa dropom, znaci na oko 1.8 je bila podesena...

a komp je tada bio vani na balkonu, a bio je prvi mjesec i vani je bilo oko -18 stupnjeva pa se fino hladio jer je cpu prilikom punog opterecenja bio na ispod 40 stupnjeva!!!


dobro da si ovo napiso` jer sam vec mislio pitat ...kako tvoj printscreen sa tvog LG wide 22" incha je u 4:3 formatu :) ) ..i zasto vadis corsair memoriju od 2 X 2Gb da bi testirao sam na 2 X 1gb crucial :P ... :P :P ...a sto se tice pepela na stolu :) ...nemoj da uploadam svoj stol :) hihi

a sto se tice woofera,neki dan sam odmaknuo komp od stola jer KODA 200WRMS (woofer) koji stoji ispod stola,i moje noge cesto na njemu hahaha....mi je malo razvalio kuciste,pa su cudni zvukovi titranja kucista bili sve cesci :) ) ...moram zalit kuciste balistickim gelom ili silikonom da ne vibrira vise hehehehehe :P

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 8 mjeseci ago #28585 od zwer
Replied by zwer on topic Moj komp :D

CraZy_ChrisSs napisao:

zwer napisao: ugl, ono di je testirano, kad je radio, pogledaj cpuz report, memorija je bila crucial ballistix tracer 2×1gb a sad imam corsair 2×2gb i sad vise neide cpu tak visoko... voltaza cpu-a je bila 1.67V sa dropom, znaci na oko 1.8 je bila podesena...

a komp je tada bio vani na balkonu, a bio je prvi mjesec i vani je bilo oko -18 stupnjeva pa se fino hladio jer je cpu prilikom punog opterecenja bio na ispod 40 stupnjeva!!!


dobro da si ovo napiso` jer sam vec mislio pitat ...kako tvoj printscreen sa tvog LG wide 22" incha je u 4:3 formatu :) ) ..i zasto vadis corsair memoriju od 2 X 2Gb da bi testirao sam na 2 X 1gb crucial :P ... :P :P ...a sto se tice pepela na stolu :) ...nemoj da uploadam svoj stol :) hihi

a sto se tice woofera,neki dan sam odmaknuo komp od stola jer KODA 200WRMS (woofer) koji stoji ispod stola,i moje noge cesto na njemu hahaha....mi je malo razvalio kuciste,pa su cudni zvukovi titranja kucista bili sve cesci :) ) ...moram zalit kuciste balistickim gelom ili silikonom da ne vibrira vise hehehehehe :P


kaj se woofera tice, ja imam DLS UR12, ultimate klasa, najjaci dls woofer za auto kaj kod nas ima legalno kupiti... jaci je samo UR15, znaci veci, kojeg nema u ducanu... 500W rms music power, 800W rms SPL use, e i taj sub je bio spojen na samsona 2×250w rms!!! pa si zamisli sta je od sobe bilo... a onda mi komp krepa od basa kad woofer nije ni bio spojen...

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 8 mjeseci ago #28593 od [ctn]sluzavy_cro
Replied by [ctn]sluzavy_cro on topic Moj komp :D
e kad ste se već raspisali, trebam stručno mišljenje i prijedlog koji notebook da kupim u cijenovnom razredu od 3,500 do 4,200 kn, 15'', tv-out, čitač xD kartica, dobra bakterija i HDD oko 200 Gb.
Fala unaprijed :P

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 8 mjeseci ago #28599 od Mr.Ti
Replied by Mr.Ti on topic Moj komp :D
Ovako nesto mozda: (neki su s manjim hdd, ali ipak)

www.mikronis.hr/shop/item.asp?it ... &catid=184

www.vemil.hr/OpisMP.aspx?Sifra=5530209

www.mikronis.hr/shop/item.asp?it ... 9&catid=23

Pa probaj malo guglat za review-e doticnih modela, sto kazu ljudi...

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 8 mjeseci ago #28605 od zwer
Replied by zwer on topic Moj komp :D
najbolja ova toshiba, ovi imaju dost mali disk, malo rama i nisu nis spešl a dost kostaju...

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.531 sekundi
Pokreće Kunena Forum