Skip to main content

Moj komp :D

Više
15 godina 8 mjeseci ago #28567 od zwer
Replied by zwer on topic Moj komp :D

Jopke napisao:

FiReFlY napisao: kako sam se sad nacito foruma, pa cak i gurno svoj q6600 u masinu koji je vec poceo da cvrci od dizanja napona, ja mislim da si ti oborio svjetski rekord u OCu Q6600 sto ti ne bi bilo lose poslati Intelu mozda dobijes koji cpu gratis kao i ja te ti jos ponude beta testiranje njihovih procesora sto je jako lijep posao....

razmisli o tome!


lol ili jednostavnije objasnjenje da zwer mulja?:)


a cuj ti njega... hvala hvala kaj tak mislis o meni...

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 8 mjeseci ago #28568 od zwer
Replied by zwer on topic Moj komp :D

Rudlava napisao: hmmma mozda ono nije zmazan stol, mozda je samo zguljen ....hmmm..... :?: :roll: 8*) 8O :twisted: :P


ovaj dio ispred miša je utabana praišna zbog miša a ostalo kaj izgleda zmazano je dim cigarete... jest da ima prašine, ali nije baš tak strašno, a i sa mobom je slikano...

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 8 mjeseci ago #28569 od zwer
Replied by zwer on topic Moj komp :D

FiReFlY napisao: kako sam se sad nacito foruma, pa cak i gurno svoj q6600 u masinu koji je vec poceo da cvrci od dizanja napona, ja mislim da si ti oborio svjetski rekord u OCu Q6600 sto ti ne bi bilo lose poslati Intelu mozda dobijes koji cpu gratis kao i ja te ti jos ponude beta testiranje njihovih procesora sto je jako lijep posao....

razmisli o tome!


a ne pratis ti PCekspert forum?? pa razer(lik sa foruma tamo) je Q6600 digao na 4474 mhz...

evo screen mog da nebi bilo da muljam:
img147.imageshack.us/my.php?image=pi125rm6.jpg
valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=290044

na 3.9 ghz i kad sam imao ballistixe na 1190 mhz mogao sam cod4 igrati 4 sata u komadu i nista, sve stabilno... a sad kad imam ove corsair rame, ne mogu cpu dici vise od 3.7 ghz jer se onda i memorija pocne dizat i neda... ova mem me koci zato sam i rekao da bi ju mjenjao...

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 8 mjeseci ago #28570 od Mr.Ti
Replied by Mr.Ti on topic Moj komp :D
HEHE, moj q se vrti na laganih 333x9, na 1,2875V, evo pod full loadom je vec nekih 48h /vrtim World comunity grid/, znaci sve 4 jezgre 100% non-stop, podeseno da nikad ne prekida (inace BOINC se jako dobro prilagodava , nikakva zastajkivanja niti dok igram, a on vrti i dalje).

Nikako da pronadem vremena do kuda ide, a i ne vidim potrebe, osim gusta mozda, evo temp su upravo 45, 47, 45, 50 :)

Ram (2x2 kit) na 1000 5 5 5 15 2,0V , isto moram pronaci vremena da skinem na minimalni napon na kojem radi na 1000, trebao bi raditi vec i na 1,90V vjerojatno...

Inace ako koga zanima doniranje slobodnog rada racunala:

boinc.berkeley.edu/

a ja vrtim na njemu ovo:

www.worldcommunitygrid.org/index.jsp

EDIT: Zwer, s koliko si ga nalozio za ovo? CPU-z laze :)

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 8 mjeseci ago #28576 od firefly
Replied by firefly on topic Moj komp :D
sto se zalis na memoriju kad kako vidim na CPUz ona radi na 1100MHz... iako su latencije smijesne...

PCExpert je pun iskompleksiranih nadobudnih idiota kao sto je recimo stevie ray kojeg sam cak samo 3 puta istuko za godinu dana!!!

ok sad sam procitao review svaka mu cast... nisam cuo do sad za njega, ali ta freq od 4,4 kao sto pise tamo nije stabilna... prva stabilna cak za 3dMark je 4,15 sto je ogromna razlika... a on da bi postigao sto veci clock je koristio slabiju memoriju logicno....

druže... život je bitka.. i nije za dušu meku... ostani uz mene i puni mi redenik... jer neprijatelj prelazi rijeku... neprijatelj prelazi rijeku......

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 8 mjeseci ago #28577 od zwer
Replied by zwer on topic Moj komp :D
ugl, ono di je testirano, kad je radio, pogledaj cpuz report, memorija je bila crucial ballistix tracer 2×1gb a sad imam corsair 2×2gb i sad vise neide cpu tak visoko... voltaza cpu-a je bila 1.67V sa dropom, znaci na oko 1.8 je bila podesena...

a komp je tada bio vani na balkonu, a bio je prvi mjesec i vani je bilo oko -18 stupnjeva pa se fino hladio jer je cpu prilikom punog opterecenja bio na ispod 40 stupnjeva!!!

no evo, sad mi se pojavio problem sa kompom, posudio sam svoje zvucnike frendu i bili su kod njega 3 mj i danas sam ih vratio doma... i spojim ih i navinem si mjuzu, puno bassa za gušt da se sjetim kak jebeno svira kad ono tup restart, digne se, napravim opet isto, winamp i do jaja i baci blue screen, i tak 3 puta za redom, dignem opet sve i ne pojacam tak jako i sve radi, malo udarim komp po kucistu, ne jako i opa, restart...

a do cega je, pojma nemam, izvadio sam grafe, memoriju, sva napajanja pocupao, vratio sve nazad i opet isto, pa sam poludio i opizdio rukom po limu iza maticne i sad se poboljsalo, sad se ne restarta tak odma, treba bas jebeno jako navinuti mjuzu da krepa, ali i dalje krepaje... WTF... razbit cu sve... grrr

a da napomenem, prije sam stalno tak glasno slusao i sa wooferom i nije se to događalo, a komp nisam pomaknuo sa mjesta di stoji od tad...

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.518 sekundi
Pokreće Kunena Forum