Skip to main content

2.7v

  • Anonymous
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 11 mjeseci ago #16589 od Anonymous
Replied by Anonymous on topic 2.7v
Ja mislim da će to bit na neki novi način, isto ka igra sama za sebe nema druge takve sam je jedan AA. Isto tako mislim da su oni već dugo smišljali kako ubacit vozila a da igra ostane igriva. Mislim da će bit dobro, trebat će se privikavat.

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 11 mjeseci ago #16590 od pisko
Replied by pisko on topic 2.7v

Balkanac napisao:

Pisko napisao:

Balkanac napisao: ...realnija , vozila su isto dio ratovanja


A koja konfa ti treba za tu igru?? i jel se moze igrat crack verzija ili samo original....?


Mislis na battlefield?


da, na bf sam mislio..... ;)

[img
<br>

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 11 mjeseci ago #16591 od balkanac
Replied by balkanac on topic 2.7v

Pisko napisao:

Balkanac napisao:

Pisko napisao:

Balkanac napisao: ...realnija , vozila su isto dio ratovanja


A koja konfa ti treba za tu igru?? i jel se moze igrat crack verzija ili samo original....?


Mislis na battlefield?


da, na bf sam mislio..... ;)


Prvi bf je meni najbolji, nije prezahtjevna igra (nije PREstara) i ima nekoliko ruskih servera koji ne obavljaju cd key check,samo bed je to sto patch ima puno megi (negdje oko 400mb samog patcha...bar tak mislim...imam ga ja na nekom cdu)...bf 2 mi nije nest poseban, bolji mi je aa zbog realizma

ev ti konfa za bf 1942

compactiongames.about.com/cs/worldwariig.../p/bf1942_sysreq.htm

a tu su par screenova

www.firingsquad.com/media/gallery_index.asp/138

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 11 mjeseci ago #16592 od balkanac
Replied by balkanac on topic 2.7v

NrG napisao: battlefield je totalna ludnica..no rekao bi arkadna ludnica..i nema veze ako te netko provoza recimo u helichu i razbije se u prvu banderu jer se spavnas za desetak sekundi..

no, ako ja sjednem liku na mitraljez,a on me s dzipom odfura direktno na njihov rpg, pa onda gledam 9 minuta kako se drugi igraju, to mi se vec sada ne svida...a kamoli onda kada to izade..


dobra je to ideja..vozila mjenjaju taktiku i dinamiku igre..no, mislim da u AA to jednostavno ne treba..previse je ionako public kretena koji TKju, i rade sranja, a kako da onda ocekujemo da nece zlorabiti vozila i time kvariti svoma ostalima igru.

recimo..uzmem tenka i jednostavno kenjam po mapi..setam naokolo i nista ne radim..sto mi se moze? kick? zar cemo kikat onda sve ljude koji jos nisu probali voziti tenka pa sada to uce? kako razlikovati spamera od njuba?

previse je tu pitanja, i mislim da ce time unistiti igru.

a uostalom..iskustvo public igre iz battlefielda..koliko sam vremena samo proveo natezuci se s kretenima tko ce prije uzeti avion, helic ili tenk...pa onda ako si prije, metak u leda..ili mina pod kotace..aaaaahhh koliko ih samo ima..nebi vjerovali

Hoah!


Pa valjda ce stavit na te mape RPG-ove ili druge tenkove? A ni u tenku nisi siguran ak nemas potporu, mogli bi recimo stavit da moz otvorit poklopac tenka i šiknut fragicu unutra...recimo na bridge ce stavit onog hummera, njega lagano razneses 203-com ili bar ubijes lika kroz prozor....ma nesto ce sigurno stavit,jel bilo bi glupo da oni koji su u vozilima budu nedodirljivi

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 11 mjeseci ago #16607 od nrg
Replied by nrg on topic 2.7v
ne trabunjaj..bf42 je ok, i tematika je ww2..puno bolji mi je oduvjek bio DC mod, citaj desertCombat, i to village mapa..ono, ameri krecu s huey helicima na selo, a iranci ga brane..eee sati i sati voznje helicha..i to dobre..

vietnam je donio toliko svjezine, no nije NAZALOST zazivio, mada imam ziher stotine sati na njemu..

BF2 je bez premca..uz sve svoje bugove i nedostatke, fenomenalna je igra..toliko oruzja i vozila, onako, ok izbalansirano, uz odlicne mape..sto ces vise..trebas sjest samnom u cobru da te tata proveze kroz neke mapice..hehe..

jedino zdere bandwith, citaj promet..stotinajk megi po seaansi od dva tri sata..PREVISEEEEEEEE!!! i klanska HR scena je totalna idiotarija..


kaj se tice AA 2.7. ma nije stvar da ti mozes otvarati tenku poklopac(sto naravno u realnom nemozes>pa nije ovo doba boska buhe>ko bi pametan zajahao tigera ili abramsa???), i nije stvar da ti budes dodirljiv ili nedodirljiv u vozilu, vec njegova upotreba.

sto ce ti vozilo ako ti ga uzme kreten i ubije te s njime? ili se vozika naokolo a ti mu nemozes nista? neki switch timer da te katapultira james bond sjedalo ako nikaj ne radis minutu dok si u vozilu? hehe

kako vec rekoh..glupost u ovakvoj igri. opekao sam se u bf serijalu pa jako dobro znam kaj pricam. sto znaci kad se kreten njub zainati i silom uzima vozilo i unistava igru ostalima..a zamisli da ti to radi admin na serveru..LOLOL

jedino sve to ima smisla u klanskom fajtu gdje se zna tko kaj radi..no 70% igre je public, tako da glasam za NE!

Hoah!

Rodeo poza <br>1.Povalis zenu na sve cetiri. <br>2.Udjes u nju odozada i cvrsto je ulovis za kosu. <br>3.Kazes joj da je ta poza tvojoj sekretarici najmilija. <br>4.Probas ostati na njoj sto duze.

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 11 mjeseci ago #16608 od jopke
Replied by jopke on topic 2.7v
pa nek stave dvije mape za probu...pa tko voli nek izvoli:)

ne moraju biti tenkovi u igri...dovoljno nekakav dzipac za transport ljudi.

ili recimo misija u kojoj vip vozi djipac a eskort mu osigurava put...bla bla

glasam za pokušaj:)



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.322 sekundi
Pokreće Kunena Forum