Skip to main content

2.7v

Više
17 godina 11 mjeseci ago #16573 od pisko
Replied by pisko on topic 2.7v
Pa cuj balkanac nisam igral bf al vjerujem da je sa vozilima igra potpunija....

[img
<br>

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 11 mjeseci ago #16575 od balkanac
Replied by balkanac on topic 2.7v
...realnija , vozila su isto dio ratovanja

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 11 mjeseci ago #16576 od pisko
Replied by pisko on topic 2.7v

Balkanac napisao: ...realnija , vozila su isto dio ratovanja


A koja konfa ti treba za tu igru?? i jel se moze igrat crack verzija ili samo original....?

[img
<br>

Please Prijava to join the conversation.

  • Anonymous
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 11 mjeseci ago #16577 od Anonymous
Replied by Anonymous on topic 2.7v
Bit &#263;e svega u AA, u novijim verzijama, postupno &#263;e testirat i dodavat nešto novo, kao uvijek do sad to mi se svi&#273;a. Igra se svakih 3, 4 mjeseca mjenja, a to je dobro ak se mene pita.

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 11 mjeseci ago #16582 od balkanac
Replied by balkanac on topic 2.7v

Pisko napisao:

Balkanac napisao: ...realnija , vozila su isto dio ratovanja


A koja konfa ti treba za tu igru?? i jel se moze igrat crack verzija ili samo original....?


Mislis na battlefield?

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 11 mjeseci ago #16587 od nrg
Replied by nrg on topic 2.7v
battlefield je totalna ludnica..no rekao bi arkadna ludnica..i nema veze ako te netko provoza recimo u helichu i razbije se u prvu banderu jer se spavnas za desetak sekundi..

no, ako ja sjednem liku na mitraljez,a on me s dzipom odfura direktno na njihov rpg, pa onda gledam 9 minuta kako se drugi igraju, to mi se vec sada ne svida...a kamoli onda kada to izade..


dobra je to ideja..vozila mjenjaju taktiku i dinamiku igre..no, mislim da u AA to jednostavno ne treba..previse je ionako public kretena koji TKju, i rade sranja, a kako da onda ocekujemo da nece zlorabiti vozila i time kvariti svoma ostalima igru.

recimo..uzmem tenka i jednostavno kenjam po mapi..setam naokolo i nista ne radim..sto mi se moze? kick? zar cemo kikat onda sve ljude koji jos nisu probali voziti tenka pa sada to uce? kako razlikovati spamera od njuba?

previse je tu pitanja, i mislim da ce time unistiti igru.

a uostalom..iskustvo public igre iz battlefielda..koliko sam vremena samo proveo natezuci se s kretenima tko ce prije uzeti avion, helic ili tenk...pa onda ako si prije, metak u leda..ili mina pod kotace..aaaaahhh koliko ih samo ima..nebi vjerovali

Hoah!

Rodeo poza <br>1.Povalis zenu na sve cetiri. <br>2.Udjes u nju odozada i cvrsto je ulovis za kosu. <br>3.Kazes joj da je ta poza tvojoj sekretarici najmilija. <br>4.Probas ostati na njoj sto duze.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.343 sekundi
Pokreće Kunena Forum