Skip to main content

2.7v

  • blackhawk
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 11 mjeseci ago #16917 od blackhawk
Replied by blackhawk on topic 2.7v
Grafika me uopće ne impresionira.Po meni je najbitinija igrivost.
Kombinaciju dobra igrivost+prosječna ili ispodprosječna grafika bi uvijek predpostavio odličnoj grafici+ispodprosječna igrivost.
Na primjer,smatram da je Fallout 2 najjebenija igra od početka računalne revolucije te je još uvijek rado zaigram i nakon 500 puta nakon što sam je već prošao i nakon što je grafika već davno ostarila...Završiti igru na način da glavnog negativca možete nafilati drogom i gdje možete spavati sa kurvom da bi vam se povećao određeni skill(a sve umotano u crni humor)je jednostavno nenadjebivo zabavna koncepcija :P 8)
Međutim čini se da je vrijeme u kojem su programeri radili igre iz prvenstveno ljubavi a tek potom zarade,zauvijek prošlo.Ne kažem da će Crysis biti takav ali sve mi se čini da je na dobrom putu..sudeći po screenshotovima radi se o još jednoj "generičkoj" pucačini sa uber oružjima i grafikom a bez takoreći "duše" i onog nečeg što će vas prikovati da je odigrate opet i opet... :P Danas se moramo "boriti" sa poludovršenim proizvodima koji zahtjevaju najmanje 200-njak megabajtaže patcheva da bi ih uopće uspjeli završiti.Vrijeme je oduvijek novac u biznisu ali kad se to prebaci na industriju softwerske zabave odnosno na "datumske limite" koje imaju razvojni timovi onda rezultati izgledaju u najmanju ruku loše poput "Boling Pointa" "Obliviona" ili kao neke igre koje će biti dovijeka "u razvoju"(Stalker: Shadow of Chernobil itd..)

P.S Svi developeri koji čitaju naš forum(poput ekipe Blizzarda ili EA gamesa :P :lol: ) mogu slobodno shvatiti ovaj post kao poticaj da nam napokon počnu isporučivati igre koje će raditi odmah nakon prve instalacije--- :twisted:

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 11 mjeseci ago #16919 od razor
Replied by razor on topic 2.7v
Jao strasan post blek!!
I sad si me podsjetio...FALLOUT 2!!!!!!! Daj mi gaus rifle, auto pun municije, droge i alkohola i ROKAAAAAAJ!! :D Nenadjebiva igra za koju je najveca zalost sto nema multiplayera. Zamislite samo neki MMORPG poput Fallout 2....hm....
Idem sad potrazit te cd-ove...moraju bit tu negdje....

Please Prijava to join the conversation.

  • blackhawk
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 11 mjeseci ago #16972 od blackhawk
Replied by blackhawk on topic 2.7v

Razor napisao: Jao strasan post blek!!
I sad si me podsjetio...FALLOUT 2!!!!!!! Daj mi gaus rifle, auto pun municije, droge i alkohola i ROKAAAAAAJ!! :D Nenadjebiva igra za koju je najveca zalost sto nema multiplayera. Zamislite samo neki MMORPG poput Fallout 2....hm....
Idem sad potrazit te cd-ove...moraju bit tu negdje....


EEE bozar u čelo i plazma granata pod pazuha..to su bili dani :lol: :lol:
Inače negdje sam čitao da se radi MMORPG po uzoru na Mad Maxa i Fallout
samo da me ubiješ ne mogu se sjetiti tko radi tu igru ni kako se zove...čini mi se da je čak blizu nekakva preview beta...

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 11 mjeseci ago #16975 od razor
Replied by razor on topic 2.7v
Zajebavas!!!!!!!!
DI? KO? KAD? ZASTO? Daj pronadji te informacije....pod hitno! To je naredba! :D
Jaooooooooooo...MMORPG ala Fallout....pa to bi bilo prebolesno!! Ode faks, ode poso, ode sve ukurac ako ce igra bit imalo dobra kao sto je Fallout bio (i jos uvjek je)!!

Kad se sjetim kad bi zavrsio F2...i onda onako nabrijan, uletis u onaj bandits den sa minigunom i tonom streljiva...ili u onaj bordel di su kurve i gangsteri :D

Jaoooo...sto ne rade vise igre sa srcem kao sto su prije radili.....

Please Prijava to join the conversation.

  • blackhawk
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 11 mjeseci ago #16976 od blackhawk
Replied by blackhawk on topic 2.7v
Aj aj ser...mišn akomplišed :P .Znam da sam dosta davno čitao o jednoj od ove dvije MMORPG igre al ne znam koja je sad.Obje su slične... :P

Fallen Earth:

www.gamemethod.com/MPOG/601/fall ... pc-preview


ili moj favorit Auto Assault:

pc.gamespy.com/pc/auto-assault/630427p1.html

Please Prijava to join the conversation.

  • blackhawk
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 11 mjeseci ago #16977 od blackhawk
Replied by blackhawk on topic 2.7v
Novi komentar o budućnosti Americas Army-a.Nisam znao da će tu biti botovi i t-72 tenkovi,valjda su to dobro implementirali ali tračak sumnje je tu poznavajući prijašnje verzije...Inače što se tiče armije i patcheva, vrijedi pravilo što veći patch to veća mogućnost da naprave veći zajeb.Kod ove zadnje u game browseru ne mogu nikako dobiti opciju za "ping filter"...


pc.gamespy.com/pc/americas-army/709201p1.html

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 1.238 sekundi
Pokreće Kunena Forum