Skip to main content

2.7v

  • dean
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 11 mjeseci ago #16860 od dean
Replied by dean on topic 2.7v
malo mi sve ovo ide predaleko,ne kužim čemu sve to oćeš vozit igraj battlefield,ipak je AA simulacija,ne znam ali mislim da ovo nosi kompjutere sa 500 giga rama 5 grafulja 6 matičnih ploča itd itd 8O

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 11 mjeseci ago #16863 od pisko
Replied by pisko on topic 2.7v

Dean napisao: malo mi sve ovo ide predaleko,ne kužim čemu sve to oćeš vozit igraj battlefield,ipak je AA simulacija,ne znam ali mislim da ovo nosi kompjutere sa 500 giga rama 5 grafulja 6 matičnih ploča itd itd 8O


Bas to.... brijem da pol nas nece moc igrat tu verziju... jer nemamo tak dobre kompove..... sad bi ti trebalo oko 2GB rama, 3700+ SD, 7900GTX.....
a to kad bi sve izracunal oko 10k kuna bi te doslo....

[img
<br>

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 11 mjeseci ago #16866 od razor
Replied by razor on topic 2.7v
Nevjerujem da ce ovo toliko dignut zahtjeve hardvera. Koliko se prema ovim screanshotovima vidi, nema bas previse detalja na tim mapama. Sve nesto pustinja i brda. Veci problem hardveru predstavljaju mape sa zilijon i tri detalja kao sto je extraction. Sto se tice vozila, ona su vec tu...samo ihs e treba "pokrenuti".

Please Prijava to join the conversation.

  • mato
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 11 mjeseci ago #16871 od mato
Replied by mato on topic 2.7v
joj ako mene puste u tu konzervu od tenka koliko cu roea napravit joooooj jedva cekam bit ce vas svuda :twisted: SPREMNI ZA OPALENJE..... :D

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 11 mjeseci ago #16875 od pisko
Replied by pisko on topic 2.7v

mato napisao: joj ako mene puste u tu konzervu od tenka koliko cu roea napravit joooooj jedva cekam bit ce vas svuda :twisted: SPREMNI ZA OPALENJE..... :D


eheheeh mato, sad ce bit bolje bit iza mate nego ispred :D

[img
<br>

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 11 mjeseci ago #16880 od razor
Replied by razor on topic 2.7v

mato napisao: joj ako mene puste u tu konzervu od tenka koliko cu roea napravit joooooj jedva cekam bit ce vas svuda :twisted: SPREMNI ZA OPALENJE..... :D


Mogu si samo zamislit silno odusevljenje Mate kad sjedne u jednu od ovih stvarcica i rokne svog najblizeg timmejta. Ocito mu je RPG bio premalen kalibar :D :D :D

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.515 sekundi
Pokreće Kunena Forum