Skip to main content

2.7v

Više
18 godina 1 tjedan ago #16609 od nrg
Replied by nrg on topic 2.7v
ee ak' nebude tuninga amortizera i motora i ljepljena naljepnica kakve hoces necu igrat :wink:

Rodeo poza <br>1.Povalis zenu na sve cetiri. <br>2.Udjes u nju odozada i cvrsto je ulovis za kosu. <br>3.Kazes joj da je ta poza tvojoj sekretarici najmilija. <br>4.Probas ostati na njoj sto duze.

Please Prijava to join the conversation.

Više
18 godina 1 tjedan ago #16613 od zwer
Replied by zwer on topic 2.7v
ja sam bf prije dosta igrao, jebena stvar su vozila, ima i jeep s kojim nemres ni pucat ni nista nego se samo odfurat na brzinu nekam... mozes i zgazit nekog ko puca na tebe, meni je to bila jajjebenija stvar u igrici... da i avione mozes furat... u BF2 mozes i helikopter vozit i brodove i svasta, ali dvojka je nekak preteska naspram jedinice, a nisu tak realne puske...

jedva cekam da izade taj 2,7!!!!

Please Prijava to join the conversation.

Više
18 godina 1 tjedan ago #16619 od balkanac
Replied by balkanac on topic 2.7v
Ma bf 1942 is the best, citaj >>> THE BEST, ma kakav mod,original uvijek rula,a taj desert combat je tako zbagan da je to neopisivo, tak sam bio ljut i zalostan kad sam to probao, bas sam mislio da bi moglo bit nest opako dobro,al ispalo je da nema boljeg od 1942 i bas je dobro sto je ww2 tematika,bar je ww2 bio pravi rat

Uvijek je bilo i uvijek ce bit debila i sta ak te tk-a s tenkom? Big f* deal, prebolit ces nekako,isto kao sto prebolis kad te neko sad tk-a...i njubovi ce uvijek postojat i mi smo n00bovi pa? Meni recimo n00bovi ne smetaju tak puno jel znam da su novi i znam da trebaju naucit i nikad necu kikat jednog (bar one koji nesto zele naucit s time sta su copili tenk)...da i jos svemu tome niko nije spomenuo roe,ak neko tk-a svaku zivu rundu dobi automatic kick,ak se neko samo vozika isto > dobi kick za idle od strane servera,prvo warning pa ak se ne uozbilji i ne propuca nekog > KICK

BTW ono s poklopcem je bio primjer, bezvezan da, al primjer,ak ti imaš bolji primjer slobodno ga reci, inace ----

Please Prijava to join the conversation.

Više
18 godina 1 tjedan ago #16621 od pisko
Replied by pisko on topic 2.7v
Ufffff,al samo otisli u OT... :D

no nema veze... fuckas ti sve igre 2. svj. rat..... od njih jedino valja Hidden & dangerous(2, i nastavak dvojke...) i sad nekaj nova koju trazim ko ce ju nabavit.... a zove se Red Orchestra:OSTFRONT....

al to slucajno neko nabavi nek javi... ;)

[img
<br>

Please Prijava to join the conversation.

  • blackhawk
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 11 mjeseci ago #16843 od blackhawk
Replied by blackhawk on topic 2.7v
Apdejt sa E3 sajma:

www.gamespot.com/pc/action/ameri ... id=6151104

Sve je to divno i krasno al jesu li sredili critical errore? :lol: :lol:


Slike:

www.gamespot.com/pc/action/ameri ... index.html

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 11 mjeseci ago #16847 od razor
Replied by razor on topic 2.7v
pa naravno da nisu :D

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.447 sekundi
Pokreće Kunena Forum