Skip to main content

SS 2.7-beta

  • proud#
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 8 mjeseci ago #18643 od proud#
SS 2.7-beta was created by proud#
ej bok :D pa evo neznam jeste vidili jeste kako sta izgleda pa evo vam SS . www.vtsclan.net/modules.php?name ... =6194#6194 to je od VTs klana oni su probali pa evo :D ali igraju na low grafika tako da ja vijerujem grafika je puno bolja na ultha high .ajde cujemo se

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 8 mjeseci ago #18645 od pisko
Replied by pisko on topic SS 2.7-beta
Nije lose, al kad ce izac? :D

[img
<br>

Please Prijava to join the conversation.

  • proud#
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 8 mjeseci ago #18646 od proud#
Replied by proud# on topic SS 2.7-beta
4.9.06

Please Prijava to join the conversation.

  • proud#
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 8 mjeseci ago #18647 od proud#
Replied by proud# on topic SS 2.7-beta
bit ce super igra ja se nadam

Please Prijava to join the conversation.

  • blackhawk
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 8 mjeseci ago #18663 od blackhawk
Replied by blackhawk on topic SS 2.7-beta

sinisa napisao: bit ce super igra ja se nadam


Javelinom u oko sa 1500m :lol: :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 8 mjeseci ago #18666 od nrg
Replied by nrg on topic SS 2.7-beta
kako vec pljujem a nisam ni vidio, pljunut cu opet.

sve to izgleda kao obicna arkada poput bf serijala. jos samo sa ubace respawn i zastave koje osvajas i gubis, i eto nas u arkadnom svijetu.

do sada, AA je prezivjela podosta promjena i inovacija, recimo poput zadnjeg dodanog recoila, i iron-nisana koji se mice ><&#711;^. no to nista nije promjenilo na tezini igre, i nije poremetilo ravnotezu TAKTICKOG shotera, koji ponekada to i ne izgleda(recimo turban mapa na kojoj nema ni T od taktike). no, ipak mislis svojom glavom, i ako ne pazis i ne upotrebljavas radio(ili ts), mozes jako brzo otici u przun.

mozda su se neki zasitili AA, i ovakvog stila igre, no iskreno..najmanje mi treba hummwey ili jos gore, lagano oklopno vozilo u ovoj igri..a tek nekakva arkadna izdrkotina kompas-minimap stila.

kaj ce mape bit takve, da bez njega neces stici napraviti objektiv..

ili ce se njub pogubiti na mapi, pa ces cekat pol sata da zavrsi partija?

ili ce njub odvest auto s cijelim timom direkt u minsko polje ili na nisan rpg-a?


ili ce jednostavno kreten kakve svakodnevno srecemo u igrama, uzeti na pocetku auto i odvesti se prazan negdje i time pokvariti cijelu igru ostalima?


prvi put kad to primjetim u igri, kao sto sam odustao od odlicnog BF2, jer me mrzi natezati se s idiotom koji uzme avion pa na publicu uci voziti, umjesto da se nauci na singlu, odustat cu od AA. ima toliko igara koje su fine arkadice, da bi sad AA to trebao postati.

Rodeo poza <br>1.Povalis zenu na sve cetiri. <br>2.Udjes u nju odozada i cvrsto je ulovis za kosu. <br>3.Kazes joj da je ta poza tvojoj sekretarici najmilija. <br>4.Probas ostati na njoj sto duze.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.340 sekundi
Pokreće Kunena Forum