Skip to main content

SS 2.7-beta

Više
17 godina 8 mjeseci ago #18678 od anarky1988
Replied by anarky1988 on topic SS 2.7-beta
mene je najveci strah onog radara, e sad sinula mi ideja da ce citeri napraviti neki sh!t da imas one crvene tockice di je enemy bez da ko reporta sa enemy spoted a da kod njih izgleda da je kao reportan... e to mene jedino muci a sto se tice ovi vozila provat cu pa ak valja valja ak ne ..... ko ga jebe pipa je tu a i ostale mape.. :-D

Please Prijava to join the conversation.

  • blackhawk
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 8 mjeseci ago #18679 od blackhawk
Replied by blackhawk on topic SS 2.7-beta

Razor napisao: Slozio bi se s tobom nrg u nekim dijelovima, al ipak gledas krivo na stvar u globalu.

kazes:

recimo turban mapa na kojoj nema ni T od taktike

Neznas ni sam koliko je ta recenica daleko od istine. Na toj mapi, protiv dobro postavljenog tima, mozes samo kampat u objektivu dok te ne izflesaju i siluju ko zadnjeg nuba. Nazalost, naletio sam dosta puta na klan koj igra mapu takticki. Suprotna strana jedva da dobije kill.


Ovo je apsolutno točno...ova mapa je jebena ako se koristi taktika...i uzbudljiva za igrat.Dva klana koja su dobro taktički pripremljena mogu imat odlične partije a ako samo TI primijeniš barem malo taktike među osrednjim i lošim igračima(fleshas kad treba,dimne itd.) možeš imat masu fragova :P .

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 8 mjeseci ago #18680 od stagger_lee
Replied by stagger_lee on topic SS 2.7-beta
ne sviđa mi se :(

PUSH THE BUTTON!!!

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 8 mjeseci ago #18682 od blento
Replied by blento on topic SS 2.7-beta
I guess we'll have to wait and see... 8*)

samo da mene opet pocne volja za igranjem....

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 8 mjeseci ago #18683 od dax
Replied by dax on topic SS 2.7-beta
Kao i kod svakog novog izlaska patcha, tj. verzije, opet će porasti hardverski zahtjevi u 3pm... Ja sad igram na 800*600, ovo ću vjerojatno igrat na 640*480. LOL!

I torture and kill young turtles.

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 8 mjeseci ago #18691 od loklar
Replied by loklar on topic SS 2.7-beta

dax napisao: Kao i kod svakog novog izlaska patcha, tj. verzije, opet će porasti hardverski zahtjevi u 3pm... Ja sad igram na 800*600, ovo ću vjerojatno igrat na 640*480. LOL!


heh, ti češ barem igrati, ali ja se sa mojim modemčićem mogu samo naslikati za "24 sata"

Oj rakijo rako, ja te volim jako
A ti mene rako, u jarak polako.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.343 sekundi
Pokreće Kunena Forum