Skip to main content

SS 2.7-beta

Više
17 godina 8 mjeseci ago #18669 od razor
Replied by razor on topic SS 2.7-beta
Slozio bi se s tobom nrg u nekim dijelovima, al ipak gledas krivo na stvar u globalu.

kazes:

recimo turban mapa na kojoj nema ni T od taktike

Neznas ni sam koliko je ta recenica daleko od istine. Na toj mapi, protiv dobro postavljenog tima, mozes samo kampat u objektivu dok te ne izflesaju i siluju ko zadnjeg nuba. Nazalost, naletio sam dosta puta na klan koj igra mapu takticki. Suprotna strana jedva da dobije kill.

Isto tako kasnije pljujes po autima. Sve bi to bila istina, kad bi se ta "promjena" uvela na svim mapama. No posto vozila dolaze samo na jednoj ili dvije mape, govora o pretavranju AA u BF2 nema. Te mape ce igrati onaj tko ce htjet. Hvala bogu ostaje ti pun kurac drugih mapa za igranje.
A i kad smo kod vozila....AA nije zamisljen kao takticki shooter, nego kao simulacija americkih kopnenih snaga. A i vjerujem da ce koristenje samih vozila, jako dobro izbalansirati na tim mapama koje ce ih koristiti.
Ti ocito zaboravljas cinjenicu da je vlasnik igrice Americka vojska, i da ju oni ne rade da bi bila pucacina gdje ce se ljudi ganjat bjesomucno po stazama, nego da sto je vjernije i igrivije (po njihovim standardima) docara americku vojsku.
A moras prizanti da su do sada napravili dobar posao. AA je taman na granici izmedju teske simulacije i igrive igrice. Mozda ako u ovom apdejtu i ne izbalansiraju dobro vozila, "podkresat" ce ih u sljedecem. Isto kako rade sa svim oruzjima (203-ca na mostu itd.)

Please Prijava to join the conversation.

  • flat
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 8 mjeseci ago - 17 godina 8 mjeseci ago #18670 od flat
Replied by flat on topic SS 2.7-beta
istinu zboris...ali bar pricekajmo prije nego pocnemo vec dizat bijele zastave..mozda nas i izneneadi...jer znam da svaki put kad je izasla nova verzija svi,ali bas svi koji su komentirali su to cinili na negativan nacin..a ja i dalje igram^^

problem je prijatelju tek 3.0:))))
Last edit: 17 godina 8 mjeseci ago by flat.

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 8 mjeseci ago #18671 od razor
Replied by razor on topic SS 2.7-beta
MA zadnja promjena je bila zakon! Sve sto su napravili...od otezanog ciljanja, skakanja itd. Hvala bogu, oni su jedni od rijetkih koji kad nesto izbace, ako nije dobro izbalansirano , to i poprave.

A i Flat...zasto mislis da ce 3.0 bit problem?

Please Prijava to join the conversation.

  • flat
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 8 mjeseci ago #18672 od flat
Replied by flat on topic SS 2.7-beta
pa samo sam cuo da ce totalno promijenit smjer igrice..i to je sve sto znam...a ta izjava mi se ne svidja uopce...ali opet mi pesimisti..vjerovatno i to bude nesto kvalitetno...imas mozda ti nesto vise info-a?

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 8 mjeseci ago #18675 od razor
Replied by razor on topic SS 2.7-beta
Sto se tice 3.0 ono sto je sigurno je da doalzi novi engine. Sve ostalo je onako na kapaljku.

Please Prijava to join the conversation.

  • blackhawk
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 8 mjeseci ago #18676 od blackhawk
Replied by blackhawk on topic SS 2.7-beta
Vidićemo kad izađe..općenito ideja uvođenja vozila u igru mi se sviđa.Jedino
što mi nije baš simpatično je uvođenje AI-a u igru ali i to moramo vidit pa ocijenit.Do sada AI nikad ali baš nikad nije mogao zamijeniti man vs. man sučeljavanje.Ova igra se nadograđuje jaaako dugo i sve je bolja i bolja,ne vjerujem da će ga sad zeznut nešto drastično...sama ideja u izvedbi se razlikuje od BF2.BF2 je arkada dok je AA ipak za malo ozbiljnije igrače i traži više posvećivanja samoj igri.Što se tiče radara,možda on baš pomogne noobovima da se malo snađu u igri jer do sada je prečesto runda znala trajati do kraja a sve zbog toga jer je novajlija pokušavao otvoriti BAŠ svaka
vrata na mapi.Ovako možda prije skuži gdje treba krenuti i gdje se ekipa napucava...

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.394 sekundi
Pokreće Kunena Forum