Skip to main content

SS 2.7-beta

Više
17 godina 8 mjeseci ago #18695 od nrg
Replied by nrg on topic SS 2.7-beta
je..mcKenna se da uvjek igrat LOLOLOL

Rodeo poza <br>1.Povalis zenu na sve cetiri. <br>2.Udjes u nju odozada i cvrsto je ulovis za kosu. <br>3.Kazes joj da je ta poza tvojoj sekretarici najmilija. <br>4.Probas ostati na njoj sto duze.

Please Prijava to join the conversation.

  • cigan
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 8 mjeseci ago - 17 godina 8 mjeseci ago #18713 od cigan
Replied by cigan on topic SS 2.7-beta
Prvo pozdraf svima iz CTN-a, a i ostaloj bagri :D

Evo kad vi necete kod nas onda cu ja k vama. (spamat malo :lol: )

Ako smijem se dovezat na temu,

smatram da svki od vas ima pokoji detalj s kojim bih se slozio, no, opcenito sa uvodenjem Humvija i ovog radara igra je uzela novi smjer, smjer koji mi se nikako ne svida, gledajuci ubuducnost, narafno za sad su to samo dvije mape ili jedna gdje je Humvi u pitanju. No dakako da mozemo ocekivat i skoroj buducnosti gdje ce se svaka mapa vrtit oko tih Humvija ili cak i tenkova, aviona helicha i Bog zna sto jos...

pogotovo ako se n00bovima svida vozit ta sranja, dobit ceju na popularnosti te ih isforsirat na ostalo. za primjer kako je uzelo maha ove modane mape za SF oruzja i random wepons itd, narafno da nema veze sa Dev-ovima ali mislim da se samo slabasnim malom djecacima moze to SF sranje svidat na Urbanu ili Bridgu za primjer... jer im je onak pretesko uzet m16 dignut ironsight i bacit HS preko pola Urbana...

Ovaj moj elaborat je uzeo maha, :lol:
Ak neko ima volje nek ga procita jer sam se fakat preznojio pisajuci :lol:

ofkors da netrebam spominjat da ste svi pozvani zaspamat u jednakim kolicinama ko ja Vama sad na nasem site/forumu

www.ff-cro.net


i but ofkors malo ownat poljake cehe i ostalu bandu na

Server IP: 195.122.134.19:1716

do citanja :D
Last edit: 17 godina 8 mjeseci ago by cigan.

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 8 mjeseci ago #18714 od rudlava
Replied by rudlava on topic SS 2.7-beta

Cigan napisao: FFC Site

ne radi



I da POZDRAV :D

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 8 mjeseci ago #18715 od razor
Replied by razor on topic SS 2.7-beta
Pozdraf

Please Prijava to join the conversation.

  • cigan
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 8 mjeseci ago #18716 od cigan
Replied by cigan on topic SS 2.7-beta

Rudlava napisao:

Cigan napisao: FFC Site

ne radi



I da POZDRAV :D



evo teta Rudlava sad dela :lol:

Please Prijava to join the conversation.

  • gnjida
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 8 mjeseci ago #18748 od gnjida
Replied by gnjida on topic SS 2.7-beta
Najgore od svega...barem po onome što se najavljuje....plaše me govorkanja da &#263;e se ukinuti sadašnji tracker! :( To zna&#269;i da nestaju svi dosadašnji rezultati i statistike,a ostaje samo forum.Govori se da bu armija napravila svoj vlastiti tracker,ali da ne&#263;e pratiti broj killeva i smrti...ve&#263; samo koliko si objektiva napravio,dali si timski igrao...koliko si ljudi izlje&#269;io i sli&#269;no.To zna&#269;i da &#263;u ja i dalje igrazi AA....ali jedno 7-8 puta manje nego sada :cry: Jer,istini za volju ...meni su moj FR i broj killeva....apsolutno sve!!! :twisted: :D

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 1.006 sekundi
Pokreće Kunena Forum