Skip to main content

SS 2.7-beta

Više
17 godina 8 mjeseci ago #18751 od razor
Replied by razor on topic SS 2.7-beta
Gnjida, ti si FR whore :P
To sto se tice ukidanja trackera bi terbalo stupiti na snagu tek sa 3.0 verzijom jer tada dolazi novi engine koj u sebi nema gamespy. A posto Tracker vuce podatke iz tog dijela igrice, jednostavno ce ga morati zatvoriti. U par navrata su developeri rekli da nece pisati nikakav kod da bi "pomogli" trackeru da prezivi.

Please Prijava to join the conversation.

  • ica
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 8 mjeseci ago #18758 od ica
Replied by ica on topic SS 2.7-beta
Ove teme poput trackera ili modanih mapa su besmrtne :)

Meni su modovi zakon, igra dobija masu na kvaliteti kad su mape modane na SF oruzja, pogotovo Border (kojeg igram puno), Dusk (kojeg igram manje) i Bridge (na kojem sam jako malo) - u principu koji god mod probao svi mi leze.

Sto se vozila u novoj verziji tice, bit ce problema sa njubovima, ali to pametan admin rjesi ako je prisutan, a ako nije, VK posluzi sasvim dobro. Normalno, njubove ne treba bas pretjerano gaziti jer svi smo bili kao oni nekad davno.

Iz verzije u verziju je ista prica - mrzimo promjene jer smo se navikli i igru volimo onakva kakva je sada, ali svi se prilagodimo nakon nekog vremena. Ja sam bio skoro odustao u jednom trenutku, sad mi je drago da nisam.

Please Prijava to join the conversation.

  • deathwave
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 8 mjeseci ago #18763 od deathwave
Replied by deathwave on topic SS 2.7-beta
U sve ovo vrijeme jos niste naucili igrati AA pa vam sve smeta. :) Bit ce bolje jos malo vjezbe i nece biti prepreka :twisted: :twisted:

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 8 mjeseci ago #18767 od pisko
Replied by pisko on topic SS 2.7-beta
Da to sa trackerom je bezveze da se ukine, smrc, nikad nebudem dosao do frg 2 :( :(

al ovo sa vozilima mi se nikak ne svidja, bolje da su samo grafiku jos malo poboljsali, maknuli neke bugove i stavili par novih mapa, i jedna naravno mora bit kao Taiga :P

[img
<br>

Please Prijava to join the conversation.

  • flat
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 8 mjeseci ago #18788 od flat
Replied by flat on topic SS 2.7-beta
gnjida slazem se s tobom..ali ja na to gledam ovako..da sam poceo igrat aa a da tracker nije postojao,igrao bi ju i dalje bez pardona...ali sad kad sam okusio tracker tesko se skinut s njega,ako kuzite sto hocu reci...samo se nadam da ce Dev-ovi nekaj smislit :wink:

Please Prijava to join the conversation.

  • bipe
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 8 mjeseci ago #18841 od bipe
Replied by bipe on topic SS 2.7-beta
imam betu od 2.7 i nije mi bas nes, AI je glup, usetao sam se u njihovu bazu sa AR-om i skidal ih gore neg kaj skidam amere sa bijesnim pingom na poliklinici...

jedini plus kaj su ispravili par bugova poput fast switcha, legni i pucaj istovremeno i sl.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.506 sekundi
Pokreće Kunena Forum