Skip to main content

Kraj za AA ili ???

Više
18 godina 7 mjeseci ago #8665 od blento
Replied by blento on topic Kraj za AA ili ???

LuDi_Gnjida napisao: Meni su najavljene promjene jebene...

>>CUT<<
.


i ja se slazem da su promjene nuzne.....pogotovo ono skakutanje..i tip se okrene i skine te a da nisi stigao pritisnisti mis...
Tu tocku treba maknuti i nastimati tako da ak bi stavio tockicu na ekranu da meci nece letjeti u nju....vec napraviti neko "random polje" ..u okviru kojeg bi udarali meci....pa ak si sretan da tako skines nekoga..jeb ga..

Ono skakutanje i saginajnje je stvarno bezveze....

Ne znam jestel igrali SWAT 4 ..no tamo je nisanjenje napravljeno bolje...kad se kreces brzo..ili okreces..treba ti neko vrijeme dok ne nanisanis tocno......tak da kad uletis u sobu..ne mozes proletiti vrata a da te ne skinu oni koji nisane na ta vrata....

Recimo zivcira me nesto na mapi WC
.....npr kad ASS ide sa spawna ne lijeva vrata di je Shiping and reciveing..il tako nesto.....uglavnom..stanem na ta vrata..i cekam tipa da sidje sa stepenica....vrata su samo malo odskrunuta....Tip uspije sici dole sa bombom...baciti bomu na mjesto gdje kad eksplodira mi nista ne moze..i vrati se gore...Pocenem pucati jos dok nije sisao (vidim po sijeni kad dolazi)....i tipu nista...a ja poginem od bombe..
ma daj.....ak je to realisticno...ja sam lud onda..

Please Prijava to join the conversation.

Više
18 godina 7 mjeseci ago #8668 od razor
Replied by razor on topic Kraj za AA ili ???
Blento, ti jesi lud....

Please Prijava to join the conversation.

  • [ctn]pazimetak
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
18 godina 7 mjeseci ago #8680 od [ctn]pazimetak
Replied by [ctn]pazimetak on topic Kraj za AA ili ???
ali blento ti na SWAT 4 ubijes tipa s dva metka u prsa... ako znas gadjat... igrao swat 4 i presao... ispeglao sve ... jeno je AA jedno je SWAT4..

ja sam siguran da amerima puske ne pucaju u random polju vec svaki metak ide u istu tocku ako drzis pusku na mistu i cilajs kako treba (single)
a logicno je ako drzis auto da puska skace... doh...

jos vece sranje je sta puska uz DISANJE dok gledas kroz optiku ima i dodatnu traku za preciznost od koje ce vibrirat i livo desno bah...

ja dam glavu da hrpa ljudi vise nece igrat igru ako oni pocnu simulirat neka sranja iz stvarnosti... ovo je igra ... spammer's heaven ako se kreces u vecim grupama... ajd da vidim ko ce sa svijim squad leaderom izac na NORTH na csaru da popije rpg u grupjaku....

Please Prijava to join the conversation.

Više
18 godina 7 mjeseci ago #8681 od nrg
Replied by nrg on topic Kraj za AA ili ???
ma..previse isfura na nekaj kaj ne treba.

usporedba s live borbom i nacinom fizike oruzja??

ko prvo, smrtonosni radijus bazuke je 15-20 metara iza..stoga, forget ispaljivanje iz prostorije ili slicnog(prepreke iza leda)..stoga, rukovanje rpgom je tesko, zahtijeva obuku, i zahtijeva poznavanje taktike te poznavanje fizike oruzja..izgleda na filmu da je to lako, samo metnes na rame i bum...no koliko je spaljenih suboraca od pametnjakovica koji su previse filmova gledali, ili jos smijesnije, koliko je ozljedenih, te i mrtvih, koji su TROMBLONSKU minu ispaljivali bojevom municijom..LOLOLOL..kao, moze rambo mogu i ja..no tako to ne ide u vojsci, i u igri s oruzjem.

*jeste znali da postoji cak i poseban polozaj za ispaljivanje bazuke(jer u stvarnom zivotu mozes ispaliti rpg LEZECI), i to pod odredenim kutem lezanja i za strijelca i posluzioca :wink: *

drugo, puska, i recoil..zanima me DA NEMA nekim cudom recoila, kako bi vojnik gadao poslije trka s CSAR defa na north, uz stepenice na prozor...onako zadihan pod opremom, qrac bi pogodio tipa na drugom prozoru u oko...stoga, niti je uzeto u obzir zamaranje(ovo disanje je smijesno), niti je uzet pravi recoil..noobu je sigurno plavo rame poslije okvira metaka automatske puske..vecina vas, bez uvrede, s rpk ionako nebi znala gadati, a kamoli skinuti nekoga na dvjesto metara..ili vise 8O

ko trece...bombe ljudi...smrtonosni radijus kasikare, citaj m-75, je u radijusu 25m a ranjava na vise od sto, no metraza u igri je u nekakvom omjeru smanjena, tako da na nekim mapama, bomba ima prejak ucinak, mada u stvarnosti ima i veci. pogotovo kada bi explodirala pored tankog zida ili recimo u kontenjeru...imala bi dvostruki ucinak>>i svojim krhotinama i krhotinama kontenjera bi izranjavala ljude..

STOGA, dragi moji programeri..ostavite sve kako je, super je, uzivamo i zahebavamo se svi skupa..realnost imamo u vojsci, pa ko voli nek izvoli..neka se radije pozabave bugovima i sranjima u igri, nego kaj izmisljavaju neki REALtacticalShoter...

NIKADA NECE MOCI BIO REAL!!! nikada a ni onda.... :twisted:

Rodeo poza <br>1.Povalis zenu na sve cetiri. <br>2.Udjes u nju odozada i cvrsto je ulovis za kosu. <br>3.Kazes joj da je ta poza tvojoj sekretarici najmilija. <br>4.Probas ostati na njoj sto duze.

Please Prijava to join the conversation.

  • dean
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
18 godina 7 mjeseci ago #8686 od dean
Replied by dean on topic Kraj za AA ili ???
Bravo druže energi&#269;ni,svaka ti mast.

Baš zato mislim da tim izmjenama ubijaju igrivost,jer na kraju krajeva igrice tipa Battlefield,Medal of honour itd,itd uzimaju tolike pare samo zato jer su IGRIVE,u zadnjih par godina 90% igri izgledaju ko silikonske cice.LOOKS GOOD BUT FEELS LIKE SHIT :P :P :P

Please Prijava to join the conversation.

Više
18 godina 7 mjeseci ago #8690 od jopke
Replied by jopke on topic Kraj za AA ili ???
POTPISUJEM:) nek oni prvo isprave bugove!!!

neki su malo previse zabrijali na realnos...osobno meni se nikako ne svidja ni ovaj recoil sustav iz 2.4 daleko od toga da sam los sa zumom ali covjece ne da mi se svako malo klikati i desnu tipku misa:)

AA je i ovako daleko najrealnija igra (barem za koju ja znam) nema potrebe pretjerivati i gubiti na igrivosti.



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.440 sekundi
Pokreće Kunena Forum