Skip to main content

Kraj za AA ili ???

  • snake
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
18 godina 7 mjeseci ago #8504 od snake
Replied by snake on topic Kraj za AA ili ???

PaziMetak napisao: najbolje da sekrecete po 3 tako da vas RPG ili 203 sve ubije


pa tako u stvarnosti i je..krecu se po squaadovima od 3,4 ili cak 5 covjeka.
ne postoji one man army.
rambo style :)

svidaju mi se promjene...jos da stave neku mapo koje je velika ko radio tower i na nju stave vozila bilo bi super.

Please Prijava to join the conversation.

Više
18 godina 7 mjeseci ago #8505 od razor
Replied by razor on topic Kraj za AA ili ???
Meni su promjene prejebene. Napokon ce doci do izrazaja taktika i planiranje. Rambo style treba definitivno ubit jer igra nije radjena da bude kopija CS-a.
No ruku na srce, to ubija igrivost. Da nebi sve bilo tako crno, decki rade na tournament modu. Poboljsavaju ga i taj dio igre ce zivnut.

Sto reci za kraj....sve je to jos na papiru....ko zna kako ce sve to izgledati ka digra izadje. Kakve god promjene bile, naviknut cemo se i igrati.

Please Prijava to join the conversation.

  • [ctn]pazimetak
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
18 godina 7 mjeseci ago #8515 od [ctn]pazimetak
Replied by [ctn]pazimetak on topic Kraj za AA ili ???
ja samo znam da cu kempat masovno i cekat budale koje se krecu u squadu da ih bombom/203com skinem kao zeceve i naravno dignem klanski fragrate :lol: :lol: :lol: :lol:

zezam se... ali stavrno ono mislim... to za nervozu je definitivno sranje kroz gusto granje... i opet modaju recoil... jao sta ce sad napravit.. a kladim se da nece popravit niti 2 buga iz ove verzije..

a ne poprave li mi deploy key poslat cu im mail da ce mi banat account koliko cu ih zasrat "dalmatinskim" prostotama :evil:

Please Prijava to join the conversation.

  • Anonymous
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
18 godina 7 mjeseci ago #8521 od Anonymous
Replied by Anonymous on topic Kraj za AA ili ???
Meni se ovo sviđa jooooooj meni se ovo sviđa joj joj joj joj kako mi se sviđa ajooooj, opako mi se sviđa, tek sam počeo čitat ono gore i eto smiješka na usta :D Ma ovo ko da je meni neko čitao misli i napisao ono gore što piše. jooooooooooooooj to to to to, svršavam! 8O :D

Please Prijava to join the conversation.

Više
18 godina 7 mjeseci ago #8522 od pisko
Replied by pisko on topic Kraj za AA ili ???
Nadam se da ce poboljsat i mape malo, npr. kao na 1. mjesru Taiga, da ju malo povecaju..... :lol: :lol:

A za ostale me bas briga :twisted: :twisted: :twisted:

[img
<br>

Please Prijava to join the conversation.

  • ludi_gnjida
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
18 godina 7 mjeseci ago #8660 od ludi_gnjida
Replied by ludi_gnjida on topic Kraj za AA ili ???
Meni su najavljene promjene jebene...mislim da se sada prelagano ubija. Recoil je jednostavno premalen. Jeste li ikada pucali rafalno iz automatske puške? Pa to trza jebeno ljudi moji....možeš pogodit nekaj samo s kratkim rafalima i to samo ako nišaniš jebeno. Smješno je ovo u igri kaj s žutom to&#269;kicom ubijaš na 100 metara i dalje :? Bez podizanja nišana u stvarnom svijetu pogodio bi kurac :wink: I bombe su sada preubojite...s tim se potpuno slažem. Treba smanjiti ubojiti radijus. Istina je...nesmiju previše sjebati igrivost....treba na&#263;i neku srednju soluciju,da ipak ne pretjeraju. Sve u svemu....najlošije sa novim promjenama buju prošli noobeki :D . Neiskusni i neizvježbani igra&#269;i gadno buju najebali :twisted: Sve ovo stoji ,naravno ,ako te promjene zaista budu velike kako su najavljene.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.557 sekundi
Pokreće Kunena Forum