Skip to main content

Kraj za AA ili ???

  • [ctn]pazimetak
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
18 godina 7 mjeseci ago #8830 od [ctn]pazimetak
Replied by [ctn]pazimetak on topic Kraj za AA ili ???
ja to nemogu ni sada ?????

Please Prijava to join the conversation.

  • Anonymous
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
18 godina 7 mjeseci ago #8938 od Anonymous
Replied by Anonymous on topic Kraj za AA ili ???

Blento napisao:

LuDi_Gnjida napisao: Meni su najavljene promjene jebene...

>>CUT<<
.


i ja se slazem da su promjene nuzne.....pogotovo ono skakutanje..i tip se okrene i skine te a da nisi stigao pritisnisti mis...
Tu tocku treba maknuti i nastimati tako da ak bi stavio tockicu na ekranu da meci nece letjeti u nju....vec napraviti neko "random polje" ..u okviru kojeg bi udarali meci....pa ak si sretan da tako skines nekoga..jeb ga..

..

pa nejdu meci tocnu u tu tockicu jesi ikad pucao rafalno i jell ti koji metak isao isto ili je pogadao kao sto ti kazes random polje , ak pucas singl kak bi metak trebo letit desno 3 metara od tocke ?

Please Prijava to join the conversation.

  • Anonymous
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
18 godina 7 mjeseci ago #8941 od Anonymous
Replied by Anonymous on topic Kraj za AA ili ???

stagger_lee napisao: šutite, bolje je ovak onego kao što je bilo u verziji 2,3 kad nisi mogao maknuti taj F2 ekran dok ne po&#269;ne runda :mrgreen:

stari moj sve verzije su bile bolje od ove i 2.3
pa cak i prastare manje mapa al nije bilo ovih budalastina

Please Prijava to join the conversation.

Više
18 godina 7 mjeseci ago #8942 od jopke
Replied by jopke on topic Kraj za AA ili ???
za 2.4 su najavljivali nekakve promjene u grafickom engineu i net kodu...ali od toga nije bilo NIŠTA!!! izuzev što ping podjele sa 5 i mažu ti o&#269;i da je sad ping 20 ha ha:)

nek 2.5 bude kao 2.3 samo sa novim mapama...i ja zadovoljan:)
glavno da srede taj prokleti critical.

a uostalom sta god nam daju naviknut ce mo se...vidis da smo i ovako nastavili igrati nakon katastrofalne 2.4 verzije. a neki su &#269;ak i zaboravili kako je 2.3 bila bolja.



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

Više
18 godina 7 mjeseci ago #8943 od blento
Replied by blento on topic Kraj za AA ili ???

Jopke napisao: za 2.4 su najavljivali nekakve promjene u grafickom engineu i net kodu...ali od toga nije bilo NI&#352;TA!!! izuzev &#353;to ping podjele sa 5 i ma&#382;u ti o&#269;i da je sad ping 20 ha ha:)


kako nisu...presli su na UT 2.5 engine....kad izadje UT3 engine preci ce na njega...

Sad su dosta veci zahtjevi za graficku i procesor..te memoriju...
znam to jer sam prije mogao igrati normalno na Celeronu 2.0 ..256MB RAM-a...9600SE....no sad iako imam u VK duplo vise rama...nema sanse igrati igru...fps pada ispod 15....a optimalno na najamnjoj rezolucji radi oko 20-25....

Please Prijava to join the conversation.

  • croupier
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
18 godina 7 mjeseci ago #9092 od croupier
Replied by croupier on topic Kraj za AA ili ???
Ides miki pa nisam ni znao za to...napokon neke promjene- igirica postaje jos realnija-



Gj GameMakers!

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.506 sekundi
Pokreće Kunena Forum