Skip to main content

2.4 je stigla..!!!!

Anketa: Koliko če te mi pivi platiti (was ended 0000-00-00 00:00:00)

1
Nema glasova 0%
1
Nema glasova 0%
2
Nema glasova 0%
2
Nema glasova 0%
10
3 50%
10
3 50%
Ukupan broj glasača: 0
Samo registrirani korisnici mogu sudjelovati u ovoj anketi
Više
18 godina 11 mjeseci ago #4657 od dax
Replied by dax on topic 2.4 je stigla..!!!!

ProcYon napisao: BF42' je prejeben, bez vecih bugova i punooo zabavniji od AA....al eto AA su pravili neki freelancers programeri dok su BF42' previli EAovci!


Ma meni je AA bio zabavan sve do 2.4. Tada su uništili cijelu igru lošim engineom i mnoštvom bugova... :?

I torture and kill young turtles.

Please Prijava to join the conversation.

  • black
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
18 godina 11 mjeseci ago #4658 od black
Replied by black on topic 2.4 je stigla..!!!!
dobro činjenica je da sam igrao battlefield 1 i igra je bila doomoidno smeće. ali 2 je vjerovatno napredovala u realnosti. rainbow six mi se svidio pa vietcong sniper ali sve su imale nedorađen multiplayer. dugo nisam razmišljao o drugoj igri, pa reko čisto da malo da vidim ima li sta novoga he ! izgleda da je naš AA najbolji a nije li to malo žalosno da jedna bugovita igra drži mjesto broj jedan u multiplayerima.

ja vise ne znam zbog cega imam trzanje na tim novim mapama jer lag varira od 240 do 14,15. uglavnom i na 14,15 trzaju mi kretnje znaci da je do moga kompa ili do natrpanog registrya u windowsima. po
tpuno je drugačiji doživljaj kad igraš bez pomisli na lag.

ajde stalno kukam ko neka baba :D 8)

Please Prijava to join the conversation.

  • mato
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
18 godina 11 mjeseci ago #4668 od mato
Replied by mato on topic 2.4 je stigla..!!!!
jebemu babu meni je ista chuna ova verzija i ona prije cak je ova malo bolja a tebi black i dax je jebga zajebana zato sto je hardverski zahtjevnija i veci vam je lag i ta sranja nema druge kupite novi komp. :D salim se evo sam ja posto poznat u svojoj ulici da sam kupio novi procesor,novu graficku i 512 memorije radi samo jedne igre skoro 4000 tisuce kuna zbog aa pa mene treba zatuc :lol: sad je kasno dok sam manji bijo mozda ali sad brzo trcim.... 8) ee druze crni sokole sa ostrva ako oces snimit cu ti ja 2.4 blizu smo ili ces cekat da izade u kakijem novinama....?

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.569 sekundi
Pokreće Kunena Forum