Skip to main content

AA 2.7 je izasao

Više
17 godina 7 mjeseci ago #19052 od nrg
AA 2.7 je izasao was created by nrg
eto,imam full 2.7 pa ako kome treba, neka me nazove 098 703010

jedino treba dvd jer ih vise nemam.

Hoah!

Rodeo poza <br>1.Povalis zenu na sve cetiri. <br>2.Udjes u nju odozada i cvrsto je ulovis za kosu. <br>3.Kazes joj da je ta poza tvojoj sekretarici najmilija. <br>4.Probas ostati na njoj sto duze.

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 7 mjeseci ago #19053 od nrg
Replied by nrg on topic AA 2.7 je izasao
heh zipa ovo

[Map Specific] SF CSAR: Unable to destroy Blackhawk objective with RPG as IF.

hrpu su mjenjali po mapama..ajd bar nekaj.

Rodeo poza <br>1.Povalis zenu na sve cetiri. <br>2.Udjes u nju odozada i cvrsto je ulovis za kosu. <br>3.Kazes joj da je ta poza tvojoj sekretarici najmilija. <br>4.Probas ostati na njoj sto duze.

Please Prijava to join the conversation.

  • pila
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 7 mjeseci ago #19054 od pila
Replied by pila on topic AA 2.7 je izasao
Nevjerovatno...nigdje nemogu postic brzinu vecu od 40kb/s..i vec polagano pizzzdim :evil:

Please Prijava to join the conversation.

  • Anonymous
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 7 mjeseci ago #19055 od Anonymous
Replied by Anonymous on topic AA 2.7 je izasao
Kažu na trackeru da treba koristit neki download mena&#273;er pa &#263;e i&#263; brže.

Please Prijava to join the conversation.

  • blackhawk
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 7 mjeseci ago #19056 od blackhawk
Replied by blackhawk on topic AA 2.7 je izasao
Jebo ga pas ju&#269;er po&#269;eo skidat i get rajt skidao cijelu no&#263; do jutros.Namjestio ga da ugasi komp kad završi download(trebalo je biti gotovo oko 7 ujutro).Ustajem se i palim komp,otvaram folder kad ono na 94%...ok kažem ja,valjda pukla veza ili štatijaznam,treba samo posisat još parsto megabajta i krenem nastavit kad ono avaj...gamedaily.com ne podržava nastavak downloada...pa pi&#269;ka mu materina nije to pisalo na njihovoj stranici da im jebem sve,sve da im jebem... 8O :x :x :evil:

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 7 mjeseci ago #19057 od nrg
Replied by nrg on topic AA 2.7 je izasao
isprobah Dteamroler..odlicna mapa ali PREVELIKA! ma mozda i nije. ali je jebeni urban. no kaj su morali ostaviti pozadinu od urban mape...BLJAK!!!

idem dalje probat


tips!!

ne slusajte one konje s trekera i o nekakvoj deinstalaciji 2.6 i brisanju registrija,

ja sam samo promjenio ime foldera pri instalaciji dodavsi 27 u ime i sve radi ko podmazano. malo filteri zajebavaju no clear filters i sve radi

Hoah!

Rodeo poza <br>1.Povalis zenu na sve cetiri. <br>2.Udjes u nju odozada i cvrsto je ulovis za kosu. <br>3.Kazes joj da je ta poza tvojoj sekretarici najmilija. <br>4.Probas ostati na njoj sto duze.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.312 sekundi
Pokreće Kunena Forum