Skip to main content

AA 2.7 je izasao

Više
17 godina 7 mjeseci ago #19059 od nrg
Replied by nrg on topic AA 2.7 je izasao
sve isprobao.

KATASTROFA..preteska.

mislim staviti mapu da igras u kompi protiv AI? pa kaj si ameri misle---da smo idioti?


fuj bljak i sve kaj ide s tim


a bogme i lagira

exploiti su ostali

reci cu im jedno: KRETENI ste!!!

mogu izdat knjigu:kako unistiti dobru igru!

Rodeo poza <br>1.Povalis zenu na sve cetiri. <br>2.Udjes u nju odozada i cvrsto je ulovis za kosu. <br>3.Kazes joj da je ta poza tvojoj sekretarici najmilija. <br>4.Probas ostati na njoj sto duze.

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 7 mjeseci ago #19060 od jopke
Replied by jopke on topic AA 2.7 je izasao
ma uvjek su ljudi srali po novim verzijama ali bi se ne kraju prilagodili...nadam se da ce tako biti i ovaj put.

ako su te dvije mape smece...necemo ih igrati i rjesen problem:)



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 7 mjeseci ago #19061 od dunavu
Replied by dunavu on topic AA 2.7 je izasao

Jopke napisao: ma uvjek su ljudi srali po novim verzijama ali bi se ne kraju prilagodili...nadam se da ce tako biti i ovaj put.

ako su te dvije mape smece...necemo ih igrati i rjesen problem:)



tako je Jopke, u potpunosti se slazem sa tobom... :wink:

Please Prijava to join the conversation.

  • bipe
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 7 mjeseci ago #19067 od bipe
Replied by bipe on topic AA 2.7 je izasao

Jopke napisao: ma uvjek su ljudi srali po novim verzijama ali bi se ne kraju prilagodili...nadam se da ce tako biti i ovaj put.

ako su te dvije mape smece...necemo ih igrati i rjesen problem:)


meni jedini nacin prilagodbe na v2.7 je pljunut 10k kn kojih nemam za novu konfu, jer ovo kaj su napravili je uber zahtjevno

nedo bog da na serveru promjenis par puta mape s botovima, pocne lagirat ko blesavo i na mapama bez botova sa samo 4 igraca gore


csar mi ni pod razno nejde prek 52fps, prije je isao preko 60, na praznom serveru sam znao cak i crvene!!!! frejmove vidit (dakle 20-), kaj bi bilo ak bi isao rushat ne zelim ni pomisljat

uz sve ostalo, komp mi se cuje ko prokleti usisavach jer sam ga moral oc-at i izvlacit svaki atom snage iz trenutne konfe da bi radilo kak spada


uglavnom, u v2.7 ima vise bugova nego u nekoj alfa/beta verziji igre, razocaranje za tolki velki dl i za tolku najavu i napuhavanje

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 7 mjeseci ago #19068 od blento
Replied by blento on topic AA 2.7 je izasao
NRG..pokupim ja od tebe igru...
ak si slucajno nabavio DVD koji..snimi..pa kad dodjem dam ti prazan...
vjerojatno u ponedjeljak vec dodjem da to maznem..pa da vidim jel to stvarno toliko sjebano ili ?..

nema teorije da cu ulagati pare u novi komp....radije si kupin nesto drugo..

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 7 mjeseci ago #19070 od rudlava
Replied by rudlava on topic AA 2.7 je izasao
ma ajde samo gundate ko neke stare babe..svaka nova verzija sta je izasla napocetku vam je bila bezveze....pa strpite se malo da se sve stabilizira....pa onda gundajte a do tada molim psssssssssss.....i evo bas sam probala neke stare mape i na njima sve isto cak i bolje:)

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.333 sekundi
Pokreće Kunena Forum