Skip to main content

AA 2.7 je izasao

Više
17 godina 7 mjeseci ago #19117 od razor
Replied by razor on topic AA 2.7 je izasao
Mato. kad ti kaze da nemas mapu, ponudi ti opciju da ju skineS(unutar igre).
Samo stisnes na download i kad se skines, mozes igrat. Inace, mapa se skida direkt sa tog servera na kojem ju igras.

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 7 mjeseci ago #19128 od zwer
Replied by zwer on topic AA 2.7 je izasao
evo uspjesno skinut 2.7.0 ali nisam isprobao nove mape, tj. htio sam ali nije mi pronasao nijedan server pokrenut s nekom od novih mapa... sto cisto sumnjam da nema neg me nekaj jebe... sve je nekak, u kurcu... laganini, mislim, prilagodit cemo se ali je ispod ocekivanja... debelo...

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 7 mjeseci ago #19131 od zwer
Replied by zwer on topic AA 2.7 je izasao
jel netko zna zasto mi nece izlistat servere?? nikak da si nadem servere da igram... pa nasao, ono, proradilo full normalno, dosadila mi mapa, i ocu si hospital malo odigrat i nece nijedan server izlistat... koje govno... teski trash

Please Prijava to join the conversation.

  • blackhawk
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 7 mjeseci ago #19132 od blackhawk
Replied by blackhawk on topic AA 2.7 je izasao
Mato hvala,skinuo sam sinoć(fala Sveti Ante Padovanski)probao sam nešto na brzinu danas igrat...kolko vidim sučelje katastrofa,reklama armije gora nego ikad(ajde neka ipak je njihova igra :P )in game browser mi radi ok iako
je dosta zbrkan i pingovi su još uvijek veliki ali to će se sredit za par dana valjda.Framerate na mapama mi je također prepolovljen i to sa postavkama na medium....probat ću malo tweakat .ini fajlove ko nekad davno prije...e da
stavite CacheMegSize u armyops.ini na 128 daje+10 frejmova sigurno...

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 7 mjeseci ago #19133 od razor
Replied by razor on topic AA 2.7 je izasao
zwer...jesi si pogledo filtere? Najvjerojatnije te nesto jebe kod njih. Meni je trebalo neko vrijeme dok ih nisam onak fino nastelo.

Jedino sad imam drugi problem. Kad god ugasim igru svi filteri mi se vrate nadefault postavke! Jel se to dogada jos kome i dal tko zna kako to rijesiti?

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 7 mjeseci ago #19135 od jopke
Replied by jopke on topic AA 2.7 je izasao
prebacite browser na gamespy tamo negdje u optionsima



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.454 sekundi
Pokreće Kunena Forum