Skip to main content

AA 2.7 je izasao

  • mato
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 7 mjeseci ago #19109 od mato
Replied by mato on topic AA 2.7 je izasao
ajd posaljem ti ja daj adresu na pm ili nesto slicno :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 7 mjeseci ago #19111 od zwer
Replied by zwer on topic AA 2.7 je izasao
a kakve su to uopce idiotarije?? igra je besplatna a ne moze se nigdje besplatno skinuti bez problema... evo ja jucer poceo skidat po noci i jos sam neko vrijeme bio za kompom pa sam pratio... skidalo je sa 165 bk i popelo se do 209 dok sam gledao... u nekih 1h se skinulo cca 800 mb... i reko to ce zacas... odem spavat i ujutro se probudim a kad ono jos skida... ali u biti ne skida... stalo na 2,4GB od 2,49GB... jebalo mamu, a adsl imam preko wirelessa i nemam uvijek max brzinu, vec inace imam odcvikano na 360K, a tu noc je bilo 3mbita... i sad skidam od 12 popodne do sad i tek je na 55%... i nece preko 30 kb po sekundi...

i onda nek neko kaze da je igra besplatna, a kostala zivaca vise od icega do sad...

Please Prijava to join the conversation.

  • pila
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 7 mjeseci ago #19112 od pila
Replied by pila on topic AA 2.7 je izasao
Ma ja istzo nemam srece sa tim...ovaj peer impact mi se uopce nezeli dic a kamoli zapocet download...u 3 navrata mi pukla veza..a u jos 3 brzina se nije popela iznad 30kb/s....
Evo sad na poslu izgleda obecavajuce...trenutno skinuto: 30% brzina: 181Kb/s...time remaining: 2sata 50min :twisted: ajmo kujooooo

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 7 mjeseci ago #19113 od rudlava
Replied by rudlava on topic AA 2.7 je izasao
Mi smo skinuli od prve.... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 7 mjeseci ago #19114 od stagger_lee
Replied by stagger_lee on topic AA 2.7 je izasao

Rudlava napisao: Mi smo skinuli od prve.... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


ja nisam ni morao skidati 8*)

PUSH THE BUTTON!!!

Please Prijava to join the conversation.

  • mato
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 7 mjeseci ago #19116 od mato
Replied by mato on topic AA 2.7 je izasao
pas mater idem sinoc sa nrgijem na steamroll ili kako se vec zove kad mi izbaci pouruku da nemam tu mapu i fakat u folderu maps sve su tu sam nje nema e ocel mi ko to poslat ili da je uploada na kakav server pa da da link :lol: ajd rodilo vam grozde :D

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.453 sekundi
Pokreće Kunena Forum