Skip to main content

AA 2.7 je izasao

Više
17 godina 7 mjeseci ago #19091 od razor
Replied by razor on topic AA 2.7 je izasao
Pa bar probaj ove nove mape.

Please Prijava to join the conversation.

  • ica
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 7 mjeseci ago #19092 od ica
Replied by ica on topic AA 2.7 je izasao
Ovo je prestrašno, skoro sam povratio po ekranu kad sam vidio novi browser, a zamalo sam potegnuo kučište kroz prozor kad sam pokušao join na neki od servera, filteri ne rade, krivi podaci o pingu, nemoš vidjet tko je na serveru ... karastrofa. Trebat će se dosta dugo privikavat na ovo sranje koje su napravili.

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 7 mjeseci ago #19093 od nrg
Replied by nrg on topic AA 2.7 je izasao
jopke ne zamaraj se. kilovi se ne broje po jedan vec nekakvom racunicom. tenk je 15-20 itd. kad umres dobijes -4. zato ti to tako izgleda.

Rodeo poza <br>1.Povalis zenu na sve cetiri. <br>2.Udjes u nju odozada i cvrsto je ulovis za kosu. <br>3.Kazes joj da je ta poza tvojoj sekretarici najmilija. <br>4.Probas ostati na njoj sto duze.

Please Prijava to join the conversation.

  • blackhawk
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 7 mjeseci ago #19094 od blackhawk
Replied by blackhawk on topic AA 2.7 je izasao
Dajte ljudi ovo je ve&#263; previše...ve&#263; tre&#263;i put imam neuspjeli download 2.7.
Jebene tri no&#263;i potrošene za qurac.
Jel mi može netko spržit i poslat to na adresu?Pla&#263;am troškove pošte i sve šta treba a i šaljem brazilske plesa&#269;ice sambe na adresu prvom koji se javi
:P 8*)

Please Prijava to join the conversation.

  • mato
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 7 mjeseci ago #19097 od mato
Replied by mato on topic AA 2.7 je izasao

BlackHawk napisao: Dajte ljudi ovo je ve&#263; previ&#353;e...ve&#263; tre&#263;i put imam neuspjeli download 2.7.
Jebene tri no&#263;i potro&#353;ene za qurac.
Jel mi mo&#382;e netko spr&#382;it i poslat to na adresu?Pla&#263;am tro&#353;kove po&#353;te i sve &#353;ta treba a i &#353;aljem brazilske plesa&#269;ice sambe na adresu prvom koji se javi
:P 8*)

imam ti ja nije ti daleko dodi u lapad popit cemo po par piva i dobijes 2.7 ajd ako smijes dodi :lol: :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 7 mjeseci ago #19098 od razor
Replied by razor on topic AA 2.7 je izasao
Hehehe...koja ucjena!

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.528 sekundi
Pokreće Kunena Forum