Skip to main content

AA 2.7 je izasao

  • blackhawk
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 7 mjeseci ago #19163 od blackhawk
Replied by blackhawk on topic AA 2.7 je izasao

zwer napisao:

billy napisao: evo neznam mozda nekom pomogne, kad se browser smrzne i neradi nikako, klikni samo gore ljevo na opciju "internet", odma otvori sve servere i sve mape, nemoraš rušit igru i browser.


evo kad sam prebacio na gamespy sve radi super...

nego, oce mi netko objasnit ono kaj je netko spomenuo, neda mi se gledat tko, da u armyops.ini promijeni na 128, cega 128 kaj to?? di to?? ja sam otvorio armyops.ini ali tamo ima malo vise toga a nisam nigdje nasao nesto prikladno za promijeniti...

i da, kad igram onu novu mapu snake, ram mi se popuni do cak 970 mb od gigu... to je vec kriticno...


Dakle ideš na System folder u AA,pa Armyops.ini,onda da ti bude jednostavnije stisni ctrl+f za traženje pa upiši CacheSizeMegs.Svaki put kad ti nađe promijeni vrijednost koju vidiš(32 ili 64mb) u 128.Kad završiš sejviraj fajl(file-save).
NAPOMENA: prije promjene napravi backup Armyops.ini fajla znači prvo napravi copy-paste u neki direktorij tako da možeš vratit ako se bilo što dogodi.

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 7 mjeseci ago #19168 od mrgud
Replied by mrgud on topic AA 2.7 je izasao
evo i ja isprobo ovo pa mogu i ja rec dojmove ... dobio sam proljev kad sam vidio browser ... al dobro priviknut cemo se valda na promjene ko i na sve do sada :D ... igra mi malo trokira ... nemogu reci puno :lol: al trokira, no moguce je zato shto sam kratko igro pa se nije ucitalo :P ali burazu je recimo na caru fps pao za 50 :? ... uglavnom ... i ja sam na 2.7 pa se valda vidimo na bojishtima :wink: :P

mess with the best, die like the rest

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.323 sekundi
Pokreće Kunena Forum