Skip to main content

AA 2.7 je izasao

Više
17 godina 7 mjeseci ago #19073 od [ctn]sluzavy_cro
Replied by [ctn]sluzavy_cro on topic AA 2.7 je izasao
meni je malo presareno, browser mi je prenapucen, nepregledan, reklama za najgluplju vojsku na svijetu je prevelika, mape jos nisam probao jer na one koje me zanimaju jos se nisam uspio spojiti.
Btw kad cemo nas server prebaciti?

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 7 mjeseci ago #19074 od razor
Replied by razor on topic AA 2.7 je izasao
Evo bas radim na tome :D

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 7 mjeseci ago #19075 od dunavu
Replied by dunavu on topic AA 2.7 je izasao
jebem ti igru, spizdio sam 4 gb prometa i nakraju mi javlja gresku kod instalacije :evil:

Please Prijava to join the conversation.

  • snake
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 7 mjeseci ago #19076 od snake
Replied by snake on topic AA 2.7 je izasao
zajebali su maksimalno...
prije sam imao 60FPS-a minimalno a sada na bilo kojoj mapi nemam preko 30, a na ovim novima imam od 10 do 20...
ktastrofa...
hvala i dovidenja AA.

ova igra ce bit iigriva za 2 godine kada izade konfiguracija koja ce moc ovo potjerat da se moze igrat bez laga i sa high FPS. :roll:

BTW najbolja verzija igre je bila 2.3

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 7 mjeseci ago #19077 od blento
Replied by blento on topic AA 2.7 je izasao
Ajd Snake ne...da ne kazem sta...

danas su procesori za 1000-1600 kuna nekoliko puta brzi od moga (amd mobile koji radi na oko 3500 intelovih megaherca...)..pa si sad ti misli...
Memorija je isto nekoliko puta brza..sa manjim latencijama...a graficka 6800LE..clockana i otkljucana (brzina negdje na izmedju 6800 i 6800GT)..koja je prije godinu dana bila hit...danas je opet nekoliko puta sporija od neke za 1000 kuna 7800 i slicnih mu ATI-jevih rjesenja...

Prema tome tko je kupovao komp u zadnjih godinu dana...blago receno se zajebo...
Sad je najbolje vrijeme za kupnju racunala...od procesora..pogotovo ovaj novi Intelov koji je u startu jak do bola...plus ak se jos kupi skuplja maticna pa ga se ubrza do nebesa...

Meni je isto sranje..sto u svega par mjeseci...moja konfiguracija je izgubila pola cijene...zao mi je prodavati sve ovo za bagatelu..pa opet ulagati pare za novu konfiguraciju...

Igrat cu dok se budem mogao..a onda..ko zna...hoce li mi se uopce vise dati igrati..kakva ce biti situacija za godinu dvije sa racunalima..igrama...poslom...

ionako vecina nas igra ovu igru samo zbog drustva...ja bi je se davno rijesio...vec bi i zaboravio da postoji da nema ovih ljudi vamo...

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 7 mjeseci ago #19078 od razor
Replied by razor on topic AA 2.7 je izasao
Ja neznam o cemu vi to pricate. Il je moja masina neka ful dobra il sam ja nepismen. Evo probao sam sinoc i nove i stare mape.
Ruku na srce, na novim mapama imma slabiji fps, al to je za ocekivati kad su OGOMNE. O igrivosti i o tome dali mi se svidaju ili ne, necu trosit vrijeme jer nije bitno. Ako su dobre, igrat ce se, ako ne, zaboravit ce se na njih i dalje ce se igrati stare.
Sto se tice starih mapa, uz iste postavke grafike kao i prije sve mi ide isto. FPS ni dolje ni gore.
Ono sto mene stvarno smeta je sto su zakomplicirali ovaj browser i pronalazenje servera do amximuma.
Al opet....imam xfire za ulazak na favorite servere i to je to. Zivo me zaboli.
A sto se tice ovog novog "radara"....stvar uopce nije losa. Igrao sam sinoc urban assault bas sa namjerom da vidim kako to cudo radi i imao sam srece da sam uopao u tim sa ekipom koja je valjda isto to isprobavala, il je jednostavno shvatila pozitivnu stranu stavri pa to sad koriste pod normalno. Imao sam osjecaj koda sam na TS-u s njima.
Em znam gdje su moji, ako su u bilizini, sto iskljucuje doabr dio blesavog timkilanja, em sam znao tko je od njih tih koji su blize) u gabuli i po kom se puca, em sam znao gdje je neprijatelj koj puca po njima ili po kojem oni pucaju.
Za to sve pohvale! Jedina negativna strana je to sto sam se par puta uhvatio da zujim u tu mapu i da zbog toga poginem. No to je sad u poctku....vjerujem da ce kad se jednom naviknem i "vidim" sve sto terba vidjet stavr biti ful dobra.

Ukupan dojam....neznam. Jos ga nisam ni dobio kako se spada. Za sada mi je sve osim browsera ok.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.412 sekundi
Pokreće Kunena Forum