Skip to main content

Na kakvim kantama igrate 2.7. o ostale hardveraj basne

  • blackhawk
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 7 mjeseci ago #19095 od blackhawk
Evo,kolko vidim zbog svekolikog nezadovoljstva u svezi glede hardverskih zahtjeva sa novom verzijom,baš me interesira na kakvim strojevima igrate
2.7. kako to podnosi igru te imate li u planu upgrejd?

Moja mašina:
Athlon 64 3200+@3700+
Asus 9999TD otključana na 6800GT
1 gig ddr400 ram
250GB HDD

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 7 mjeseci ago #19096 od jopke
Moja mašina:

Athlon 64 3000 2GHz
radeon x1600
1 gig ddr400 ram
80GB HDD

nemam namjeru ulagati nista u njega...(tj. ulozio sam nedavno jer do sad sam igrao na radeon 9600)...ove nove mape mi umiru ali ionako cu igrati stare koje idu sasvim ok.



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

  • blackhawk
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 7 mjeseci ago #19100 od blackhawk
Upgrejdat ću tamo za godinu dana...taman kad izađe novi directx 10
i Vista postane riješena barem 50% bugova :lol: Onda prelazim na PC-Express sa grafuljom i dodajem par terabajta memorije za novi Unreal Tournament i AA 3.0...

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 7 mjeseci ago #19101 od razor
Ja igram na intelu 3.0HT, gigi rama, gt6600 i....neznam sta bi jos moglo bit bitno...neka standardna maticna ploca za intela (komp je inace HP + gt6600)

Please Prijava to join the conversation.

  • blackhawk
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 7 mjeseci ago #19103 od blackhawk
Jako je bitno da se komponente koje imaš "slažu".Evo recimo kanta koju ja imam je naoko prilično jaka (barem za naše prilike)i stvarno vrti sve aplikacije bez problema.Međutim prije par mjeseci sam zamijenio matičnu za lošiju value Gigabyteovu(spržio sam staru...ne pitajte :P )i od onda je sve drugačije...igre idu dobro ali kad igram imam nekakav osjećaj kao da sve to skupa pomalo lagira.Nisam mogao vjerovat kad je brat na njegov po komponentama puno stariji komp instalirao Far Cry.Imao sam osjećaj kao da igra na njegovom Bartonu 2,4 sa GeForceom 6600GT,768MB i nekadašnjom "state of the art" Abit Nfs-7s pločom jednostavno leti dok je na mojoj konfi igra izbacivala odličan framerate ali osjećaj u igri je bio sasvim drugačiji...kao da je sve to skupa nategnuto i da se PC muči.
Glavna razlika je u matičnoj ploči jer ona očigledno daje dovoljno "zraka" za ostale komponente i omogućuje ugodno igranje(ako ne po fps-u onda barem po ukupnom dojmu prilikom rada)

Dakle pouka ove basne te pošalice je sljedeća:
1.Uvijek kupuj dobru matičnu,ostalo ćeš za mjesec dva kad skupiš lovu :p
2.Ako upgrejdaš pazi da zapravo ne downgrejdaš.Pitaj,čitaj,muči prodavače u PC shopovima tako da te ogovaraju barem 2 dana nakon odlaska iz butige jer je tvoja lova u pitanju :P
3.Ovaj post je zapravo prikrivena reklama komponenti na vlastitoj konfi koju ću kasnije prodati u dijelovima članovima klana(bez matične
:lol: :P ,ponude na PM :lol: ?

Please Prijava to join the conversation.

  • Anonymous
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 7 mjeseci ago #19104 od Anonymous
Ja igram u igraoni i tamo je na kompu koji igram sljedeća konfa:

Athlon 2500+
512 DDR 400
Radeon 9600 Pro
Hard 40 giga.

Ove nove mape su oko 15 - 20 FPS-a
Stare mape oko 20 - 25 FPS-a.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.494 sekundi
Pokreće Kunena Forum