Skip to main content

Na kakvim kantama igrate 2.7. o ostale hardveraj basne

Više
17 godina 7 mjeseci ago #19110 od nrg
msi nf4 neo mb
1gb 333ram
x850xt
amd64 3200

na normal postakama grafike u igri oko 60+ fps.

recimo fakat treba vidjet kako vrti farcry na max postavkama. ili quake4. aa 26.a tek fear combat.lol zabrijo sam da nekaj nije ok dok se nisam naviko da toliko leti. nakon 9800pro koja je fino radila na normal postavkama,ovo je AR prema IFovki :lol: :lol:

a 27 mi onak..znoji se :?

mada, zbog 19" lcda, igram na 1280x1024, a ipak je to velka reza.nadogradit ce ga klinci :D :D :D

Rodeo poza <br>1.Povalis zenu na sve cetiri. <br>2.Udjes u nju odozada i cvrsto je ulovis za kosu. <br>3.Kazes joj da je ta poza tvojoj sekretarici najmilija. <br>4.Probas ostati na njoj sto duze.

Please Prijava to join the conversation.

  • deathwave
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 7 mjeseci ago #19115 od deathwave

BlackHawk napisao: Jako je bitno da se komponente koje imaš "slažu".Evo recimo kanta koju ja imam je naoko prili&#269;no jaka (barem za naše prilike)i stvarno vrti sve aplikacije bez problema.Me&#273;utim prije par mjeseci sam zamijenio mati&#269;nu za lošiju value Gigabyteovu(spržio sam staru...ne pitajte :P )i od onda je sve druga&#269;ije...igre idu dobro ali kad igram imam nekakav osje&#263;aj kao da sve to skupa pomalo lagira.Nisam mogao vjerovat kad je brat na njegov po komponentama puno stariji komp instalirao Far Cry.Imao sam osje&#263;aj kao da igra na njegovom Bartonu 2,4 sa GeForceom 6600GT,768MB i nekadašnjom "state of the art" Abit Nfs-7s plo&#269;om jednostavno leti dok je na mojoj konfi igra izbacivala odli&#269;an framerate ali osje&#263;aj u igri je bio sasvim druga&#269;iji...kao da je sve to skupa nategnuto i da se PC mu&#269;i.
Glavna razlika je u mati&#269;noj plo&#269;i jer ona o&#269;igledno daje dovoljno "zraka" za ostale komponente i omogu&#263;uje ugodno igranje(ako ne po fps-u onda barem po ukupnom dojmu prilikom rada)

Dakle pouka ove basne te pošalice je sljede&#263;a:
1.Uvijek kupuj dobru mati&#269;nu,ostalo &#263;eš za mjesec dva kad skupiš lovu :p
2.Ako upgrejdaš pazi da zapravo ne downgrejdaš.Pitaj,&#269;itaj,mu&#269;i prodava&#269;e u PC shopovima tako da te ogovaraju barem 2 dana nakon odlaska iz butige jer je tvoja lova u pitanju :P
3.Ovaj post je zapravo prikrivena reklama komponenti na vlastitoj konfi koju &#263;u kasnije prodati u dijelovima &#269;lanovima klana(bez mati&#269;ne
:lol: :P ,ponude na PM :lol: ?


Nije da se komponente vole ili nevole to je jednostavno do propusnosti sabirnice :) Imas i jeftinijih ploca koje imaju bolju propusnost sabirnica nego nege npr. ASUS maticne koje dojdu punk novaca samo zato jer imaju 1000 gadjeta dodatnih.

Please Prijava to join the conversation.

  • snake
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 7 mjeseci ago #19121 od snake

Dezerter napisao: Athlon 2500+
512 DDR 400
Radeon 9600 Pro
Hard 40 giga.

Ove nove mape su oko 15 - 20 FPS-a
Stare mape oko 20 - 25 FPS-a.



identicnu konfu imam i ja, i na toj konfi je AA jednostavno neigriv...

Please Prijava to join the conversation.

  • deathwave
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 7 mjeseci ago #19122 od deathwave
To ti je zato jel imas premalo rama ;) i proc je vec jako slab za vrtiti danasnje igre koje uglavnom jedu cpu i ram.

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 7 mjeseci ago #19123 od [ctn]sluzavy_cro
Eh nisam siguran jer ja smijem reci jel to kanta ili konzerva jer moja skromna machina ima:
Duron 1.6
6600 GT (128)vivo
2x 512 goodmemory(poland) 400
1x 256 kingmax 266
HDD je 80 Gb za kaj je to bitno?
ploca mi je neki terratec K7x neznam ti ja sto
Zvuk Terratec 5.1
i Zallmanke
I ping mi je oko 200 jer im hebem mamu monopolisticku i DCM, al bude dosao MaxTV sa 5 Mb/sec pa ce biti bolje

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 7 mjeseci ago #19126 od zwer
ja igram na Athlon 64 [email protected], DFI lan party SLI-DR ploca, 1Gb ram na 487MHz, 6600GT sitnicu clockana, WD RAPTOR 36GB@10K rpm... i sve radi na full detaljima... jos sa nijednom igrom nisam imao probelma...

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.520 sekundi
Pokreće Kunena Forum