Skip to main content

Na kakvim kantama igrate 2.7. o ostale hardveraj basne

Više
17 godina 1 mjesec ago #21092 od blento

Jopke napisao: joj dajte frendu je stalno 80 stupnjeva i sve super:) zimi ne mora grijat sobu hehe


to ne znaci da je u redu...moze proc raditi...al onda ti ne radi bash "punom parom"...odnosno..radi sporije...

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 1 mjesec ago #21093 od pisko
Ne znam, meni je na procu u idle-u temp oko 22 stupnja.... a u full loadu oko 30-35.. tak da ono, fakat se zgrozim kad cujemo da je temp proca 70 :D

[img
<br>

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 1 mjesec ago #21094 od razor

Blento napisao:

Razor napisao:

CraZy_ChrisSs napisao: ...( Barton 3000+ bez OC ) ...


To je za Bartona jos i dobro. Proc je napravljen tak da mu je optimalna temperatura kad mos skuhat havu na njemu :D


pomjesao si Barton s Preshotom :)


Ispricavam se..moja greska. Istina, mislio sam na preshota :D

Al i Barton nije neki frizider...

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 1 mjesec ago #21095 od firefly
radna temperatura Barton jezgri se kretala oko 60stepeni +/-10stepeni, a to je iz razloga jer jezgra nije bila presvucena metalom pa se ni toplota nije fino rasporedjivala, poslije toga to rijesavaju sa AMD Athlon 64b procesorami, gdje stavljaju metalnu presvlaku sto rezultuje drasticnim smanjenjem temperature (plus sto proc rade na manjim naponima).... chriss to je ok sto se temp tice, moj je 2500+ barton radio na 65 stepeni pod normalno na 85 kad ej bio OC na 2400MHz

druže... život je bitka.. i nije za dušu meku... ostani uz mene i puni mi redenik... jer neprijatelj prelazi rijeku... neprijatelj prelazi rijeku......

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 1 mjesec ago #21096 od crazy_chrisss

Jopke napisao: joj dajte frendu je stalno 80 stupnjeva i sve super:) zimi ne mora grijat sobu hehe

jes jes...mosh mislit kak je meni po ljeti :)

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.497 sekundi
Pokreće Kunena Forum