Skip to main content

Na kakvim kantama igrate 2.7. o ostale hardveraj basne

Više
17 godina 1 mjesec ago #21050 od dunavu

FiReFlY napisao: oko dual chanel-a sam se samo nadovezao na blentin komentar da je to slicno..... elem..... moguce je da ti masina nije ok.... kao sto vec rekoh imam masinu koja je identicna a vrti haos AAO... probaj reinstall sistema, update biosa i poskidati najnovije drivereza sve komponente... ne mozes reci da je proc slab ili da neka komponenta ne zadovoljava zahtjeve jer spomenuh ovu masinu.... danas sam je citav dan umarao zbog tebe i sve radi ok cak i sa 24 igraca......



iz ovog se da zakljuciti da je masina ok, ali da gazda ne valja :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 1 mjesec ago #21054 od firefly

dunavu napisao:

FiReFlY napisao: oko dual chanel-a sam se samo nadovezao na blentin komentar da je to slicno..... elem..... moguce je da ti masina nije ok.... kao sto vec rekoh imam masinu koja je identicna a vrti haos AAO... probaj reinstall sistema, update biosa i poskidati najnovije drivereza sve komponente... ne mozes reci da je proc slab ili da neka komponenta ne zadovoljava zahtjeve jer spomenuh ovu masinu.... danas sam je citav dan umarao zbog tebe i sve radi ok cak i sa 24 igraca......



iz ovog se da zakljuciti da je masina ok, ali da gazda ne valja :lol:



popularno receno u svim servisima IT-a : " USER ERROR!!!"

druže... život je bitka.. i nije za dušu meku... ostani uz mene i puni mi redenik... jer neprijatelj prelazi rijeku... neprijatelj prelazi rijeku......

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 1 mjesec ago #21055 od pisko
Eto onda da i ja stavim svoju konfu :D

CPU: amd s939 3800+, + katana
mem: 2x512MB ddr 400 kingmax
graf: xfx 7950GT+ zalman vf900cu led
19 cola sranje od monitora
mx518
zalman thetre 6 5.1

[img
<br>

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 1 mjesec ago #21056 od nrg

Jopke napisao: za NrGa hvala na ponudi ali kao sto rekoh cim iskoristim 3. slot komp postaje jos sporiji.

Uglavnom odustajem od rama za sad:) probat cu overklokati malo proc pa mozda pomogne.



pa ako ti imas 2 modula..sa mojih dva imas cetiri i opet imas dual mod rada. to ti pricam..ajd, pa vidi..ili ako nekom drugom treba.

Rodeo poza <br>1.Povalis zenu na sve cetiri. <br>2.Udjes u nju odozada i cvrsto je ulovis za kosu. <br>3.Kazes joj da je ta poza tvojoj sekretarici najmilija. <br>4.Probas ostati na njoj sto duze.

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 1 mjesec ago #21061 od jopke
e ali ja imam samo 3 slota na maticnoj...i nema nikakvog duala ni sada pa ni tada:)



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 1 mjesec ago #21062 od crazy_chrisss
Predlazem dvije jednostavne stvari..... 1. optereti si proc 100postotno na 10 min pa mu izmjeri temp. ako nadjes odgovarajuci softwer(ako ne onda u biosu) , takodjer kao i graficku....najbolje ti je da pokrenes neki benchmark koji guta graf/proc....pogledaj temp.... po meni ovdje je samo mozebitni problem u hladjenju ili pak napajanju.... dakle ili se ne hladi dovoljno...ili nema dovoljno struje pa se performanse proca kao i graficke ruse kad dodje do zasicenja....napon moze bit dobar na tim komponentama ,no vjerojatno potegne struju koju ti napajanje nemoze osigurati....pa dolazi do overloada....duboko se nadam da ti je problem samo u haldjenju :D zbog tvog novcanika...posto te probleme rijesis uz par ventilatora i cepice za ushi....

automatski sam pomislio na problem hladenja ili napajanja cim si spomenuo da ti se sa 3 mem. kartice rushe performanse....ocito je da potegne toliko struje koliko napajanje nemoze dati...moj savjet je ostani na 2 x 512 i utuci 50-70 tak kuna u hladjenje....ukoliko se rezultat temperatura pokaze nevaljalim....ukoliko ne....jebat ga...napajanje ili nekai drugo....USER ERROR !!! :)

a sto se tice napajanja i problema sa njime...sam svjedocim ovih dana,naime nanovo instalirani winxp sp2 gushi obichan flash na msn-u ili pak ikakav zahtijevniji rad proca u windowzima....dok je do prije 2 tjedna ista stvar radila bez pola frke.....razlog ? hmmm ....nakon ispitivanja svega...od antivirusa do bla,nezelis znat kojih gluposti....jednostavan problem....>>>napajanje<<<< makar po snazi jednako....naizgled ispravno....(samo za system idle ) ....ali nevaljalo...i mosh se postavit na trepavice....a sa drugim radi ko beba :) )

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.474 sekundi
Pokreće Kunena Forum