Skip to main content

Na kakvim kantama igrate 2.7. o ostale hardveraj basne

Više
17 godina 1 mjesec ago #20908 od firefly

Blento napisao: uf...
meni bi trebala ploca...ram...proc...kuciste..graficka HD..i ak teba napajanje...Monitor imam..pa ga ne mislim mjenjati ...
konfiguraciju mislim uzeti kad krajem slijedeceg mjeseca kad smanje cijene procesora, izadju nove grafike 8600..te ih testiraju s igrama..po mogucnosti i dx10 ...

1000 Eura je neka granica..moze malo gore..dolje....

Monitor i ostale stvari mi ne trebaju...


moja preporuk Abit AW9D Max chipset 975
intel C2D E6600
HDD sam vec rekao i 8600GTS

Asus P5B Deluxe ploca je stroj takodje ali je definitivno advanced user ako to nisi zaobidji je (znam da ce je neko spomenuti), a recimo ni Gigabyte P965 S3 nije los takodje za stocka


EDIT: zaboravih napisati memoriju..... OCZ ili Corsair DDR2 (uskoro ce i DDR3 pa vidi), a javi mi se na MSN pa cu ti reci gdje to sve fino mozes jeftino nabaviti cak nije ni daleko od tebe.... (rudy ima moj msn)

druže... život je bitka.. i nije za dušu meku... ostani uz mene i puni mi redenik... jer neprijatelj prelazi rijeku... neprijatelj prelazi rijeku......

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 1 mjesec ago #20910 od blento
sad kad smo kod procesora..gledam na netu da preporucuju c2d 4300 i neku jeftiniju plocu DS3 (800kn) i Kingmaxovu memoriju na 800MHz ...jer je ta kombinacija jeftinija..a proc su ljudi uspijeli natjerati na 3.6GHz ....jer u ovoj tvojoj konw mora se uzeti skuplji proc..skuplja maticna i skuplja memorija....tako da na PC ekspertu i jos nekim sitovima savjetuju ovo sto sam naveo...

Sto se tice OC-nja..u to se razumijem...sad sam na AMD 2500M OC na 2400 ...i graficka 6800LE otkljucana na 12,6 i OCana za dosta...

nego moj ti je msn [email protected] ...
pa mozes reci gdje da nabavim..
sad imam neki ragovor za posao pa moram gibati...

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 1 mjesec ago #20914 od firefly
ovo je definitivno otislo u OT (OffTopic), ja izvinjavam na spamu pa nek moderator to prebaci negdje drugo....

druže... život je bitka.. i nije za dušu meku... ostani uz mene i puni mi redenik... jer neprijatelj prelazi rijeku... neprijatelj prelazi rijeku......

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 1 mjesec ago #20916 od razor
Je oslo je malo u OT, al se od pocetka u ovom topicu brbljalo o hardveru opcenito...cijene..sta si pase s cim itd. tako da sam ja promjenio malo naziv a vi samo dalje derite tko sta zna.

RAzmisljo sam i o Hardware podforumu al se do sad nije bas previse pisalo o tome pa ako ce biti potreba napravim ga i prebacim postove.

Please Prijava to join the conversation.

  • stealth
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 1 mjesec ago #20917 od stealth
Amd Sempron64 2600+
512 ram
Vga agp sapphire ati radeon 9600xtlr,128mb
hdd 200gb

Znaci bar 512 mb rama mi fali, ak ima jos kaj recite,nisam bas neki strucnjak..a sto se tice PnkBstrA.exe napravio sam (RUN-msconfig itd i poslije restarta mi se otvori prozor i savjetuje da stavim na normal startup? a PnkBstrA.exe je stopped..znam ziva sam napast..
Pozdrav svima gibam na sljaku :roll:

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 1 mjesec ago #20930 od razor
Stelt..sto se hardvera tice, da...fali ti jos najmanje 512..

A sto se Punkbustera tice...Ugasi i onaj drugi...iams A i B...vidjet ces. I odjebi to sto te pita. Iams opciju da mu oznacis da te ne gnjavi i gotovo.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 1.049 sekundi
Pokreće Kunena Forum