Skip to main content

Na kakvim kantama igrate 2.7. o ostale hardveraj basne

Više
17 godina 2 mjeseci ago #20735 od strujae
AMD ATHLON 64 x2 4200 AM2 DUAL CORE BOX
GIGA RAM-A(MALO)
G-FORCE 8800 GTS 320 MB 2X DVI 2 HDTV/HDCP
HDD 320 GB
MBO M2N 32 SLI DELUXE WIFI

Please Prijava to join the conversation.

  • ica
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 2 mjeseci ago #20800 od ica
AMD sa sadašnjom tehnologijom ne može biti bolji od Intel Core2Duo arhitekture ni u kojem slučaju jer ne igraju megahertzi nego arhitektura i optimizacija procesora a tu je Intel sa novom generacijom jedan korak ispred. Trenutno AMD samo povećava brzinu procesora i opet ne uspijeva preći Intela, samo se puno više grije.

Pri nabavci novog PC-a po meni u obzir dolazi samo C2D jer se mogu za ne prevelike novce dobiti sporiji modeli (E6300 ilii čak E4300) koji su nevjerojatno klokabilni i kad se sklokaju peru skuplje AMD-ove a rade stabilno.

www.tomshardware.com/2007/01/11/ ... 2-extreme/
forum.links.hr/viewtopic.php?t=10463

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 2 mjeseci ago #20801 od pisko

Ica napisao: AMD sa sadašnjom tehnologijom ne može biti bolji od Intel Core2Duo arhitekture ni u kojem slučaju jer ne igraju megahertzi nego arhitektura i optimizacija procesora a tu je Intel sa novom generacijom jedan korak ispred. Trenutno AMD samo povećava brzinu procesora i opet ne uspijeva preći Intela, samo se puno više grije.

Pri nabavci novog PC-a po meni u obzir dolazi samo C2D jer se mogu za ne prevelike novce dobiti sporiji modeli (E6300 ilii čak E4300) koji su nevjerojatno klokabilni i kad se sklokaju peru skuplje AMD-ove a rade stabilno.

www.tomshardware.com/2007/01/11/ ... 2-extreme/
forum.links.hr/viewtopic.php?t=10463



istina...!! trenutno je AMD kurcina naspram C2D-a.... samo se to isplati.. a sto se tice ovog E6300, jebeno se da clockat....

[img
<br>

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 2 mjeseci ago #20807 od blento
..kako citam 4300 je bolja opcija..jer se moze uzeti jeftinija ploca i memorija..a opet dobiti OC za 100%...

..no opet...na ljeto AMD izbacuje odgovor za C2D pa cemo vidjeti sto ce biti...uglavnom..veliki pad cijena...nove DX10 graficke koje nece kostati jebenih 2500kn i slicno...

e..da jos jedna stvar...neki smatraju da C2D ima prednost u Pi kalkulaciji..dok za igre nece se bash nista osjetiti...a opet za dosta manje para se moze dobiti jebena konfiguracija...
ja cu ipak cekati jos neko vrijeme...

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 2 mjeseci ago #20810 od pisko

Blento napisao: ..kako citam 4300 je bolja opcija..jer se moze uzeti jeftinija ploca i memorija..a opet dobiti OC za 100%...

..no opet...na ljeto AMD izbacuje odgovor za C2D pa cemo vidjeti sto ce biti...uglavnom..veliki pad cijena...nove DX10 graficke koje nece kostati jebenih 2500kn i slicno...

e..da jos jedna stvar...neki smatraju da C2D ima prednost u Pi kalkulaciji..dok za igre nece se bash nista osjetiti...a opet za dosta manje para se moze dobiti jebena konfiguracija...
ja cu ipak cekati jos neko vrijeme...



Kako to mislis nece kostati jebenih 2500kn??

[img
<br>

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 2 mjeseci ago #20811 od blento

Pisko napisao:

Blento napisao: .
Kako to mislis nece kostati jebenih 2500kn??


ova graficka G-FORCE 8800 GTS 320 MB 2X DVI 2 HDTV/HDCP
HDD 320 GB kosta oko 2500kn....sto je meni malo previse za graficku...a svaku graficku koja nije DX10 vise nije isplativo..niti pametno kupovati...
kad to padne ne nekih 1500-2000 kuna...onda se islati nama preci na C2D

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 1.124 sekundi
Pokreće Kunena Forum