Skip to main content

Na kakvim kantama igrate 2.7. o ostale hardveraj basne

Više
17 godina 7 mjeseci ago #19178 od crazy_chrisss
ma joj...negine mi Format C: ...a tako mi se neeedaaaa.... :lol: :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 7 mjeseci ago #19179 od mrgud

Razor napisao: Tocno to. Plus, buraz ti ima slabiju konfu pa njemu ide....
Nes te drugo jebe.


ne vrijeđaj :P ... ja iam samo grafulju slabiju ... u ostalom sam faca 8*)

da kad svi pishu bum i ja :D
AMD 64 2800+
Radeon 9600 pro 256mb
512 ram
nforce 3 250 chipset

mess with the best, die like the rest

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 7 mjeseci ago #19180 od zwer

CraZy_ChrisSs napisao: ma joj...negine mi Format C: ...a tako mi se neeedaaaa.... :lol: :lol:


ja bi rekao da je to zbog rama!! pogledaj u system properties-ima koliki ti je virtual memory... jer snake plain kad se ucita meni ode 970 - 980 rama!! imo sam iskljucenu virtualnu memoriju pa me je htjelo izbacit, i sad sam ukljucio i sad je ok...

a posto ti imas jos duplo manje rama od mene ja bi rekao da te to muci... stavi si virtual memoriju na 2000 gige...


ides na system properties ->Advanced,>performance settings->advanced->virtual memory change i tamo stavis custom size i upises 2000 ako imas 2 gige viska na hdd-u, a ako ne onda kolko mozes najvise... i da, postaj ovdje kolko je bilo prije da vidimo dal je uopce moguce da je bilo problema...

by the way, pa daj si upikni jos 512 rama, na newsima ih nades za 250 - 300 kn...

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 7 mjeseci ago #19182 od crazy_chrisss
ma kaki...no effect....imao sam 800megi pejdz fajlu sad je 2 giga...daznt mejk eni difrens....a i buraz ima 800mb pa radi normale...format c...system mi je sjeban valjda

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 7 mjeseci ago #19184 od blento

dax napisao: Ako itko sad misli nadograđivat komp (ja mislim uskoro), definitivno preporučam Intel Core 2 Duo procesore. Prema svim benčmarcima, Intel c2d procesori gaze AMDove procesore za 20-50%, čak i najnovije AMDove FX serije.

Cijena Intel c2d procesora na 2,13 GHz kreće se oko (nepreskupih) 1500-1700 kuna. Tu još dodati 1200-1300 kuna za adekvatnu socket 775 (ako se ne varam) matičnu ploču koja podržava Intel c2d.

Dakle, za potpun doživljaj izdvojite nekih 4000 kuna za nadogradnju.
Blento, ti potvrdi dal sam dobro sve to napisao :)


ako se prati malo newsgrupe..otprilike iste performanse daju AMD-ov 3800+ procesor i dobra klokabilna maticna..te se sve to clocka sa standardnim hladjenjem...ili ak uzmes Core2duo procesor i za njega skuplju maticnu....ako se vec ima para..onda se kupi jos skuplja maticna..pa se core 2 duo procesor moze stvarno jebeno clockati...no to opet kosta...

znaci..ak stedite pare....AMD + dobra ploca +overclock...je ipak optimalnije od Core 2 duo procesora.....
ak imate para...Core 2 duo..plus skuplja maticna..i dobijete jebeno dobar procesor....

sto se grafickih tice..kako citam..tu si u pravu...7600GT....no i to ce sve vrijediti nekih godinu dvije..pa ce stakati...

JEBEM TI RACUNALA i iGRE.....svakih godinu dana mozete utuci toliko para samo da bi imali neke performanse iznad 25fps-a...jer programeri vise ne optimiziraju igre...

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 7 mjeseci ago #19192 od zwer
ja imam amd 3200+ A64... clockao sam ga jako dobro, ali ipak nije to to... plocu imam jebenu, dok sam ju kupio bila je najjaca i najskuplja za 939... a i sad isto, mislim da za taj chipset ima samo jedna ili dvije jace ploce od te... i da se radit cuda, sve ima, sve podrzava... samo moram utopit proc, i kupit A64 3800+ ili 4200+ dual core i to je to... i naravno jos gigu rama i mislim da mi netreba nikakvi intel, jer ce ga ovo zgaziti... kad amd proc prodadi na 3000 mhz!!! fešta!!

za sad mi ovaj ide na 2,7Ghz najvise... sa zracnim hladjenjem naravno...

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.454 sekundi
Pokreće Kunena Forum