Skip to main content

Na kakvim kantama igrate 2.7. o ostale hardveraj basne

Više
17 godina 1 mjesec ago #21064 od jopke
lol imam kuciste sa napajanjem (maxpower)...sve zajedno kostalo 200kn:)...ali sta nebi se trebao komp onda povremeno i srusiti? meni se to gotovo nikad ne dogadja.



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 1 mjesec ago #21066 od firefly
ne mora se rusiti uopste..... samo ne dobija dovoljno snage i onda recimo proc sporo izvrsava instrukcije ili memorija....... moguca je varijanta mada rijetkost da zbog napojne samo sporo radi masina, obicno kao sto ti rece se resetuje kad je opteretis, ali ima i ovih rijetkih slucaja kad je to tankoj liniji izmedju ima - nema snage.... ali prije kupovine icega probaj posuditi napojnu od nekoga pa vidi da li je rijesena stvar ako ne, javi da razmatramo dalje...... takodje ako ti je na istom kablu optika (dvd ili cd) sa hard diskom razdvoji to definitivno (ukoliko se radi o ide uredjajima)...

druže... život je bitka.. i nije za dušu meku... ostani uz mene i puni mi redenik... jer neprijatelj prelazi rijeku... neprijatelj prelazi rijeku......

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 1 mjesec ago #21067 od crazy_chrisss
samo skini sofwer sa analizom temperature i napona...ako je moguce i za graf i za maticnu odnosno proc....ja koristim originale od maticne...tako da ti moj netje pomoci :(

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 1 mjesec ago #21068 od pisko
Eto dodji na msn ja ti posaljem everest... tamo ces vidjet sve temp kompa, od cpu-a do grafulje itd.... pa javi koje su temp :)

[img
<br>

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 1 mjesec ago - 17 godina 1 mjesec ago #21069 od jopke


u ovom cudu ne mogu overklokati jer mi se zbolokira komp kad bilo sta promjenim. ali eto mogu pratit temp i sl...

uglavnom overklokao sam u BIOSu za 5% posto...sta god to znacilo i sad tu vidim da je digao ferekvenciju rama za 200mhz i procesora za 100mhz.
Ne kuzi se bas neka razlika u igri. i dalje ofline vrti odlicno a kad je puno ljudi na serveru umire.

temp je 50% (nakon malo zajebavanja na oflineu s najvecim detaljima) sto bi trebalo biti ok?



Rest your trigger on my finger...
Last edit: 17 godina 1 mjesec ago by jopke.

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 1 mjesec ago #21070 od pisko
malo ti je prevelika temp na procu... 50 stupnjeva je mnogo.... ajde posaljem ti everest pa cemo tamo vidjet tocne temp svega... dodji na msn da ti posaljem ;)

[img
<br>

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.491 sekundi
Pokreće Kunena Forum