Skip to main content

Na kakvim kantama igrate 2.7. o ostale hardveraj basne

Više
17 godina 1 mjesec ago #21086 od crazy_chrisss
sto se tice temperature proca svaki proc ima svoje nominalne vrijednosti ... recimo meni proc radi na 70c ( Barton 3000+ bez OC ) pod punom parom ...bez ikakvih breakdownova ili overloada....a ni volcano cooler ga nije mogao ohladiti.....osim sto sam vise cuo ventilator nego ista drugo u sobi ....naravno svaki proc ce oko 95 stupnjeva zapocet nasem nosu poznat ( barem mojem:D ) proces taljenja jezgre :D ...hi hi ...da vidite taj tren....sve super ...trenutak tisine....crni ekran....opojni miris u zraku :D .....

nego ...koliko got glupo zvucalo ovo kai bum sad napisao....ukoliko je problem sa grijanjem odnosno nedovoljnim hladjenjem....ima jedan stari trik......dakle on kartona ili malo tvrdjeg papira napravit ventilacijski kanal od GPU coolera prema van ....kao i od proca....fora u tome je da ventilator puse prema hladnjaku pa mu se ovako osigurava svjez planinski zrak....jer vjerovali ili ne....ukoliko cooler safta zrak iznutra i recimo pogotovo jos ako je u blizini ispuh od nekog druggog coolera...temp. razlika zna bit oko nekih 5-6c...ali to su fini detalji pri clockanju ....

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 1 mjesec ago #21087 od blento
UF Chriss...velika je to temperatura...70C ...
Meni moj OC-an na 2400Mhz uz Thermalrightov bakreni hladnjak i Enermax-ov ventilator hladi na oko 60C pri max loadu...s tim da ga skoro ne cujem ...

Da kuciste je najbolje biti sto prozracnije uz velik protok zraka..ili ga jednostavno drzati otvorenim...Na kraju je buka slicna...puno ventilatora..ili otvoreno kuciste.. ;)

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 1 mjesec ago #21088 od crazy_chrisss
i ovaj je bakreni :D al mosh ga jebat....60 mu je u idle-u ...70c pod opfterecenjem :D

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 1 mjesec ago #21089 od razor

CraZy_ChrisSs napisao: ...( Barton 3000+ bez OC ) ...


To je za Bartona jos i dobro. Proc je napravljen tak da mu je optimalna temperatura kad mos skuhat havu na njemu :D

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 1 mjesec ago #21090 od blento

Razor napisao:

CraZy_ChrisSs napisao: ...( Barton 3000+ bez OC ) ...


To je za Bartona jos i dobro. Proc je napravljen tak da mu je optimalna temperatura kad mos skuhat havu na njemu :D


pomjesao si Barton s Preshotom :)

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 1 mjesec ago #21091 od jopke
joj dajte frendu je stalno 80 stupnjeva i sve super:) zimi ne mora grijat sobu hehe



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 1.026 sekundi
Pokreće Kunena Forum