Skip to main content

Na kakvim kantama igrate 2.7. o ostale hardveraj basne

Više
17 godina 1 mjesec ago #21079 od firefly
50stepeni je previse za athlona 64b, znaci hladjenje ti nije ok... sto se Oveclockinga tice 5% ili tih 20MHz nista ne znace.... a kad se radi OC mora se downclockirati memorija jer malo koja moze ici 1/1 sa procesorom.... tek kad predjes nekih 20-30% ces osjetiti razlike, s tim da sa tolikom temperaturom ti to ne bih predlozio..... a evo kako bi to trebalo da izgleda kad uradis OC masine

[img

druže... život je bitka.. i nije za dušu meku... ostani uz mene i puni mi redenik... jer neprijatelj prelazi rijeku... neprijatelj prelazi rijeku......

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 1 mjesec ago #21080 od pisko
E stari moj tu se nista ne vidi... daj povecaj sliku... jer fakat je sve presitno... a kad kliknes na nju ne poveca ju....

[img
<br>

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 1 mjesec ago #21081 od firefly
[img



evo nova

druže... život je bitka.. i nije za dušu meku... ostani uz mene i puni mi redenik... jer neprijatelj prelazi rijeku... neprijatelj prelazi rijeku......

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 1 mjesec ago #21082 od pisko
Nice nice... fakat jeben oc ;) a i proca a i grafulje ;) a i latencije su super.... :) :)

[img
<br>

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 1 mjesec ago #21083 od firefly
:) respect ali nije nista posebno, taj procesor je dotakao 2820MHz sto je nekad bio rekord sa zracnim hladjenjem :) , a memorija 490MHz..... graficka je stock.... eh sto je to nekad bila masina.....

mem copy test

[img


latencije

[img


mem read test

[img


mem write test

[img


e vidis jopke meni je ovdje memorija bila na 150MHz, tako da kad sam dizao sabirnicu dizala se i memorija, ali mi je davala vecu mogucnost da dignem procesor dok sam dosao do maximuma frekvencije memorije....

druže... život je bitka.. i nije za dušu meku... ostani uz mene i puni mi redenik... jer neprijatelj prelazi rijeku... neprijatelj prelazi rijeku......

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 1 mjesec ago #21084 od nrg
lol..ovaj everest je zapravo ono kaj se prije zvalo AIDA32

je guba je programcic..sve kaze a cak i daje savjete..imati u svakom slucaju :wink:

Rodeo poza <br>1.Povalis zenu na sve cetiri. <br>2.Udjes u nju odozada i cvrsto je ulovis za kosu. <br>3.Kazes joj da je ta poza tvojoj sekretarici najmilija. <br>4.Probas ostati na njoj sto duze.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.514 sekundi
Pokreće Kunena Forum